Shiba Inu (SHIB) coin yorum - 26 Mayıs SHIB beklentileri artıyor!

Hafta ortasına geldiğimizde ufak ufak toparlama sinyalleri gelmeye başlıyor. En çok merak edilen coinlerden biri olan Shiba Inu (SHIB) coin, geleceği ne? Shiba artacak mı? İşte, 26 Mayıs SHIB coin grafiği ve güncel verileri.

Shiba Inu (SHIB) coin yorum - 26 Mayıs SHIB beklentileri artıyor!
Editör: Mertcan BUDAK
26 Mayıs 2021 - 15:36 - Güncelleme: 30 Mayıs 2021 - 20:26
Nispeten güzel başlayan Mayıs ayının sonlarına doğru geldiğimizde uzun süre sonra ilk defa ciddi BTC düşüşleri ile karşılaştık. Özellikle Çin başta olmak üzere finansal değerlerini korumaya yönelik açıklamalar yapan devletler, Bitcoin karşısında olumsuz yaptırımları nedeni ile piyasanın ufak çaplı bir buhran dönemine girmesine neden oldular.

Shiba Inu, bu karmaşa ortamında yatırımcıları en çok zarara uğratan coinlerden biri oldu. Özellikle sistemden haberi olmadan yalnızca kısa yoldan bolca para kazanmak isteyen kullanıcılar, Shiba'nın Binance'da listelenmesi sonrası ciddi alımlar yaptılar. Ancak gözden kaçan önemli bir durum vardı. Öyle ki, Shiba Inu, Binance listelenmesi öncesi hali hazırda Gate.io adresinde ciddi bir performans yakalayıp neredeyse %1000 oranında kâr artışı getirmişti. Üstelik Binance listelenmesinden sonrada bu artışın +%170'lere dayanması kısa vade için satış mantığını ortadan kaldırmaya yetmişti. Hal böyle olunca çok yüksek birimlerden Shiba alan kullanıcılar zaten kısa vadede olması gereken düşüş trendine yakalanmışken birde üzerine piyasadaki olumsuz manipülasyonlar nedeniyle düşüş yaşayan Bitcoin ağına takıldılar. Bu durumda hafta ortasında yeşil ışık yakmaya başlayan Shiba coin, coğu kullanıcıyı sevindirmeye yetti. İşte Shiba Inu 26 Mayıs grafiği ve güncel verileri.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

BitTorrent (BTT) yükselecek mi? 28 Mayıs BTT canlı yayınında ne olacak?

Shiba Inu (SHIB) coin geleceği - SHIB coin ne zaman yükselecek? 27 Mayıs Shiba Inu grafiği

Pig Finance (PIG) coin geleceği, yeni listelenen PIG coin nedir? PIG coin nereden alınır?

25 Mayıs HOT coin olumlu sinyaller vermeye başladı - holo yorum

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!

BURGER coin yorum - BURGER günün en çok kazandıranı oldu! BURGER coin alınır mı?


Shiba Inu (SHIB) coin 26 Mayıs Grafik verileri

26 Mayıs tarihi Shiba Inu için güzel bir başlangıç oldu. Yaklaşık bir haftadır birim fiyatına bir adet sıfır ekleyen SHIB coin, gün içerisinde yukarı yönlü zorlamalarla tekrardan 0.00001000 ve yukarı seviylerinde çıkmayı deniyor. Shiba coin gün içerisinde 0.00000900 seviyelerine oturarak yatay yönde grafik çizmeye devam ediyor. Hali hazırda Bitocin tarafından piyasaya olumsuzluk yayılmazsa Shiba için çoğu analiz yukarı yönleri işaret ediyor.Shiba Inu (SHIB) coin 26 Mayıs tarihinde en düşük 0.00000894 dolar en yüksek ise, 0.00001050 dolar seviyelerinde işlem gördü. Shiba Inu 24 saatlik işlem hacmi ise, dolar bazında 338,700,005.31 olarak görüldü.

Shiba Inu (SHİB) coin alınır mı? SHIB coin grafik analizi

erayjaga adlı kullanıcının Shiba Inu kullanıcı grafik analizi
Shibanın BTC hareketleri olumlu yönde giderse 0.618 fibonacci direnci olan 0.0000162 seviyesine ulaşıp oradan 0.0000127 seviyesine bi düzeltme bekliyorum öncelikli hedefi olarak.
Daha sonra düzeltmeler ile birlikte ATHsine gelebileceğini ve bir fincan-kulp/çanak formasyonu oluşturabileceğini düşünüyorum.