Pig Finance (PIG) coin geleceği, yeni listelenen PIG coin nedir? PIG coin nereden alınır?

Son dönemlerde yeni listelenen coinlerin yukarı yönlü patlama haberleri konuşulur oldu. Yeni bir coin olan Pig Finance (PİG) coin bu potansiyeli taşıyan coinler arasında yerini aldı. Peki, nedir bu PİG coin? PİG coin nereden alınır? İşte, PİG coin geleceği ve yorumları.

Pig Finance (PIG) coin geleceği, yeni listelenen PIG coin nedir? PIG coin nereden alınır?
Editör: Mertcan BUDAK
11 Mayıs 2021 - 14:46 - Güncelleme: 26 Mayıs 2021 - 23:30
Kripto para piyasasının özellikle ülkemizde son derece yaygınlaşması yeni stratejilerin doğmasına neden oluyor. Piyasada yatırım yapan çoğu kişi uzun yıllardır yatırım yaparken, yeri geldiğinde haftalarca grafik yorumlayarak, proje takipleri yaparak ve elde edebildikleri tüm verileri değerlendirerek yatırım yapıyor, ve kazanç sağlamayı hedefliyor. Ancak son zamanlarda popüler olan bir yatırım çeşidi ortaya çıkmış durumda. Yeni listelenen ufak birimli coinlere cüzi miktar yatırım yapan kullanıcılar, neredeyse bir kaç ay sonra kendilerine araba alabilecek kazançlar elde edebiliyorlar.

Bu yeni listelenen coinlerden bir diğeri olan Pig Finance (PİG) coin yatırımcılar için gelecek ve umut vaad eden bir coin haline gelmiş durumda.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Shiba Inu (SHIB) coin yorum - 26 Mayıs SHIB beklentileri artıyor!

 

25 Mayıs HOT coin olumlu sinyaller vermeye başladı - holo yorum


Pig Finance nedir?

PIG coin, 11 Mayıs tarihinde Gate.io platformunda listelenmiş olup, 0.000000757 dolar birim fiyatına sahip olarak karşımıza çıkmıştı. Bol sıfırlı bir coin olması gelecekte cüzi rakamlara bile astronomik miktarda paralar kazandırma potansiyelini bulunduruyor. PİG coin hali hazırda yakalamış olduğu performansını sürdürmeyi başarırsa yakın zamanda Binance borsasında listelenme haberlerini paylaşabiliriz gibi görünüyor.


Pig Finance (PİG) coin 11 Mayıs grafiğiPIG coin, Gate.io'da listelenmesinin ardından gün içinde yukarı doğru tatmin edici bir grafik çizerek, 0.000008100 rekor seviyesine ulaşmış. Daha sonra beklendiği gibi ciddi miktarlarda satış alarak ufak çaplı bir düzeltme yapan grafik, 0.000003078 dolar seviyelerine oturmuş görünüyor. Henüz aşşağı yönlü kırılımını değiştirmemiş olan PİG coin mantıklı alım fırsatları sunuyor. Özellikle sosyal medyada ve forumlardaki popüleritesini bu denli arttırmaya devam ederse yakın tarihte Binance gibi borsalarda listelenme potansiyeli yüksek bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca cüzi bir miktar yatırılıp köşede unutulabilecek bir coin Pig Finance


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum