SHIB (Shiba Inu) coin geleceği 11 Mayıs - Shiba coin kazandıracak!

Özellikle 10 Mayıs tarihinde Binance'de listlendikten sonra daha büyük bir talep oranına ulaşan Shiba yatırımcıları heyecanlı. SHIB coin geleceği ne olur? SHIB coin uzun vade de kazandıracak mı? İşte, Shiba coin analiz ve günlük grafikleri.

SHIB (Shiba Inu) coin geleceği 11 Mayıs - Shiba coin kazandıracak!
Editör: Mertcan BUDAK
11 Mayıs 2021 - 13:50 - Güncelleme: 12 Mayıs 2021 - 19:59
10 Mayıs tarihinden önce Gate.io'da listelenen ve neredeyse %1000 oranında bir değer artışı yakalayan SHIBA coin'in son derece başarılı bir yol izliyor. Özellikle Elon Musk'ın SHIBA ile ilgili Tweet atması ve Shiba coin yatırımcılarının hep bir ağızdan desteklerini sosyal medya hesaplarından göstermesi üzerine popülerliği ve bilinirliği artan SHIB coin, piyasaya DOGE coin Killer adı ile ün saldı.
 
SHIB coin'in özellikle DOGE'nin yere çakılmasının hemen ardından popüler olması ve Elon Musk'ın desteğini Shiba coin'e vermesi sonrası çoğu yatırımcı gözlerini bu coine vermiş durumda. Bol sıfırlı bir coin olması ve uzun vadede yatırımcıyı heyecanlandırması nedeni ile her geçen gün işlem hacmini arttıran Shiba Inu coin geleceği ne? İşte, 11 Mayıs Shiba coin grafikleri.

11 Mayıs Shiba Inu (SHIB) coin grafik verileri

SHIB coin, 10 Mayıs tarihinde Binance'de listelenmeden önce Gate.io platformunda yaklaşık %1000 değer artışı ile yoluna devam ediyordu. Binance listelemesi sonrası talep toplamaya başlayan Shiba Inu coin, Kısa süreliğine 0.00005000 dolar bandına mum bırakıp, 0.00002000 dolar seviyesine oturmuş ve kısa süreli geri çekilmenin ardından iyi bir başarı göstererek 0.00003000 üzeri seviyede yatay grafik çizmiş. Anlık olarak Binance borsasında +%140 değer artışı daha yakalayan SHIB coin, uzun vade için yatırımcılara şimdiden ciddi kâr kapıları aramış durumda.

Shiba Inu (SHIB) coin yazımı derlediğimiz sırada, 0.00003429 dolar seviyesinde ilerlemekte. SHIB coin 11 Mayıs günlük olarak en yüksek 0.00003941 dolar en düşük ise, 0.00002769 dolar seviyelerinde işlem gördü. Shiba coin günlük işlem hacmi ise, 4,286,127,146.13 dolar seviyesinde ilerlemekte.

Shiba Inu (SHIB) coin grafik analizi - SHIB coin geleceği

BayTradeAnaliz adlı kullanıcının Shiba Inu (SHIB) coin kullanıcı analiziSHIBUSDT-SHIBA INU yeni piyasaya giren coin ile çok fazla yorum yapmaya gerek yok diye düşünsem de destek ve dirençleri koyayım istedim.
Alan arkadaşlara şimdiden uzun vadede hayırlı olsun diyorum.

Hayırlı bol kazançlar dilerim.
Burada aktarılan bilgiler kendi öngörülerim olup, yatırım tavsiyesi değildir.


BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Akita Inu (AKITA) coin geleceği, Akita alınır mı? 10 Mayıs Akita coin analizi

Shiba Inu (SHIB) coin nedir? nereden alınır? Elon Musk'ın yeni gözdesi!

Utrust Coin (UTK) patlamayı bekliyor! UTK coin kaç dolar? UTK coin alınır mı


Shib Coin alınır mı? SHIB coin yorum

SHIB coin, özellikle uzun vade planlamasında çoğu yatırımcı için umut vaad eden bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle bol sıfırlı bir coin olması ve piyasada şimdiden çokça talep toplaması, her şey yolunda giderse Shiba Inu coin için oldukça iyi kâr oranları getirebilir. Shiba coin, 0,000027 dolar seviyesini günlük olarak alt direnç haline getirmiş durumda bu seviyeler mantıklı alım noktaları olabilir. Ancak çoğu yatırımcıya göre bu tarihlerde Shiba'ya yatırılacak her coin uzun vadede ciddi rakamlar kazandırabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum