Akita Inu (AKITA) coin geleceği, Akita alınır mı? 10 Mayıs Akita coin analizi

3 günlük periyotta %971 oranında artış gösteren Akita (AKITA) coin, ikinci DOGE coin olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Peki, nedir bu Akita coin? AKITA coin alınır mı? İşte, Akita coin geleceği ve grafik analizleri.

Akita Inu (AKITA) coin geleceği, Akita alınır mı? 10 Mayıs Akita coin analizi
Editör: Mertcan BUDAK
10 Mayıs 2021 - 17:14
Ünlü iş insanı Elon Musk'ın kendini DogeFather ilan ettikten sonra, sosyal medya hesaplarından yaptığı manipülasyonlarla birlikte Doge coin'i çok ciddi fiyat artışları ile 1 dolar yoluna sokmuştu. El ile tutulur neredeyse hiçbir projesi olmayan Doge çok geçmeden 1 dolar hedefinde ezilerek yere çakıldı ve özellikle ülkemizdeki bilinçsiz yatırımcıları yüksek zararlara uğrattı. Çok geçmeden benzer bir manipülasyon sistemi ile Shiba coin gündeme gelir oldu. 10 Mayıs itibarı ile Binance borsasında listelenmeden kısa süre önce %1000'e yakın oran artışı gösteren Shiba şimdilerin gözde Doge killeri olarak anılmaya başlandı.
 Yeni göze Akita Inu (AKITA) coin

Tüm bu Japon köpek figürlü coin haberleri piyasayı çalkalarken yeni bir gelişme meydana geldi. Akita Inu, adını yine bir Japon köpek cinsinden alan coin, kısa süre içerisinde %700'lik bir fiyat artışı ile piyasada kendinden söz ettirmeyi başardı.

10 Mayıs Akita Inu grafik verileri

Akita 10 Mayıs gününe 0,000007 dolar seviyeleri ile başladı. Astronomik derecede küçük olan birimi sabah saatlerine doğru bir süre daha düşerek alım fırsatı vermesinin ardından 0,000009 seviyelerine tırmandı ve bu seviyelere başarı ile tutundu.

Akita coin, gün içinde yüzde 25 oranında bir fiyat artışı yakalayarak 24 saatlik dilimde en fazla 0,00000998 dolar en düşük ise, 0,00000602 dolar seviyelerini gördü. Akita için günlük işlem hacmi ise, 448.739B dolar olarak listelendi.

Akita Inu coin grafik analizi

KriptoCevher adlı kullanıcının akita coin grafik analizi,Sevgili Arkadaşlar; Çanak formasyonu tamamlandı ve kulp formasyonu gerçekleşiyor. Hedefler güncellendi ve yükseldi. Birinci ve ikinci hedefleri bırakıyoruz. $AKITA tutan herkese şimdiden bol kazançlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum