Shiba Inu (SHIB) coin nedir? nereden alınır? Elon Musk'ın yeni gözdesi!

Özellikle yatırımcıları tarafında ciddi bir PR kampanyası başlatılan SHIB coin nedir? Neden bukadar kazandırdı? SHIB coin alınır mı? İşte, SHIB token 8 Mayıs analizi ve güncel grafikleri.

Shiba Inu (SHIB) coin nedir? nereden alınır? Elon Musk'ın yeni gözdesi!
Editör: Mertcan BUDAK
08 Mayıs 2021 - 16:36 - Güncelleme: 05 Mart 2023 - 15:09
Shiba Inu (SHIB) coin 2023 ile birlikte neredeyse girmediği platform borsa kalmadı. 1 Dolar hedefinden uzak ilerleyişini sürdüren SHIB coin, Dogecoin rekabeti devam ediyor. Pek çok yenilikçi adım atan Shiba topluluğu geçici yükselişler ile gün geçiriyor. Genel anlamda kripto para piyasalarının düşüş trendini kıramaması, Bitcoin ve Ethereum liderliğinde başlayan gerilemeler bu shit coini olumsuz etkiliyor.

Shiba (SHIB) coin 8 Mayıs gününe girmemizle beraber, Twitter ve kripto para forumlarında gündeme oturdu. Elon Musk'ın Tweetleri ile neredeyse gerçekten aya gönderdiği Doge'nin ardınan yeni gözdesi Shiba Inu'ya gözünü çevirmesi ve yatırımcılarının başlattığı ciddi PR çalışmasının ardından yüzde 128 oranında kâr artışı sağlayan shiba token sosyal medyanın gündemine oturdu. Binlerce yeni yatırımcının gözlerini çevirdiği SHIB coin alınır mı? İşte, Shiba (SHIB) token analizleri.

Shiba Inu 8 Mayıs grafiğiGeçtiğimiz aylarda belirli ufak çaplı hedef denemeleri yapan SHIBA coin ilk defa en ciddi yukarı tırmanılını bugün gerçekleştirdi. 8 Mayıs tarihine dolar bazında 0,00000274 gibi minicik bir sayı ile giren SHIB, Akşam saatlerine doğru çok ciddi bir tırmanış yakalayarak 0,00001173 dolar seviyelerine çıkıt. Dolar bazında birimin bukadar düşük olması ve yükelişin bu kadar keskin olması çok cüzi rakamlara bile astronomik derecede fiyat artışları verebilmesi bu coine olan ilginin en büyük sebeplerinden biri olarak görülebilir.
 

BU HABER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!


 

Shiba (SHIB) coin Binance'de listelendi! Shiba (SHIB) coin nereden alınır?Shiba Coin kullanıcı grafik analizi

Kiremitci adlı kullanıcnın SHIB coin grafiğiSHIBA INU 1 saatlik grafik üzerinde belirtilen fibo seviyelerine riayet ederek ilerliyor. 1,618 üzerinde kalması olumlu. Atın kaybedecek olsanız bile üzülmeyeceğiniz bir miktar para mesela 50 dolar-250 dolar gibi... 1 sene sonra bakın. Bu token'i günlük takip etmek aşırı strese sokar bilginize.
 Shiba (SHIB) coin alınır mı?

Shib coin günlük ve kısa vade alım satım yapan kişiler için çok komik ve mantıksız bir seçim olabilir. Bu kadar kısa süre içerisinde ciddi değer artışı yaşamış bir coin'e alım yapmak dünyanın en mantıksız işlerinden birisidir. Bu sebeple Shiba için söylenecek en mantıklı şey ona cüzi bir miktar yatırıp bir kaç yıl beklemek olacaktır.

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.