XVS coin yukarı tırmanıyor! XVS coin 8 Mayıs analizi - XVS coin yorum

Günün yükseliş trendine kapılan en çok kazandıran coinlerinden biri olan XVS kaç dolar? XVS coin geleceği? XVS coin alınır mı? XVS coin analiz ve yorum. İşte, yazımızın devamında XVS coin 8 Mayıs raporları.

XVS coin yukarı tırmanıyor! XVS coin 8 Mayıs analizi - XVS coin yorum
Editör: admin
08 Mayıs 2021 - 16:07
8 Mayıs tarihinde güzel bir yükseliş grafiği yakalayan XVS coin günün en çok kazandıranlarından olmayı başardı. İşte, XVS coin 8 Mayıs güncel raporları.

XVS coin 8 Mayıs grafiğiXVS, 8 Mayıs gününe ciddi bir düşüş grafiği çizerek girdi. 7 Mayıs akşamı, 113 dolar seviyelerinden 109 dolar seviyelerine inerek gece saatlerini yatırımcıya güzel bir alım fırsatı sunarak karşılamış oldu. Keza 8 Mayıs tarihine girdikten sonra 109 dolar seviyesini alt direnç olarak belirleyen XVS, saat 5 sularında güneşin doğuşuyla beraber pararel olarak adeta göğe yükseldi. 109 dolar seviyesinden kopan XVS öğlene doğru 125 dolar seviyesine mum bırakarak ufak bir gerileme yaşadı. Bu yazımız derlendiği sırada 1 XVS tam olarak 121,075 dolar seviyesinden işlem görmektedir.

XVS coin günlük olarak en düşük 108 dolar, en yüksek ise, 125 dolardan işlem gördü. 8 Mayıs tarihinde XVS coin'in günlük işlem hacmi ise, 57,618,714 dolar olarak görüntülendi.

XVS coin alınır mı?

XVS coin için kısa vadede günlük trenin kaçmış olduğunu söylemek çok zor değil. Ancak XVS'nin geçmiş grafiği incelendiğinde yakaladığı her sıçramaya tutunarak uzun süre pararel gittiğini ve daha sonra yeni bir yukarı sıçrama yaptığını düşünürsek uzun vade yatırımcıları için XVS takip elidebilecek bir coin olarak nitelendirilebilir.

XVS coin kullanıcı analizi

Serkan_UYSAL adlı kullanıcının XVS grafiğiKIRILIMLA TAKİP EDİLMELİ. POTANSİYELİ YÜKSEK VE AİRDROP HABERİ VAR.

YORUMLAR

  • 0 Yorum