Shiba (SHIB) coin Binance'de listelendi! Shiba (SHIB) coin nereden alınır?

Doge coin katili olarak piyasaya nam salmaya devam eden SHİB coin, Binance tarafından listelendi. İşte, Shiba coin 10 Mayıs detayları.

Shiba (SHIB) coin Binance'de listelendi! Shiba (SHIB) coin nereden alınır?
Editör: Mertcan BUDAK
10 Mayıs 2021 - 15:27 - Güncelleme: 10 Mayıs 2021 - 15:34
Shiba (SHIB) coin Doge coin'in bekleneni yapmayarak yatırımcılarını yüz üstü bırakmasının ardından çok ciddi bir fiyat yükselişi yaşayarak kısa sürede popülerlik kazanmıştı. İlk etapta farklı borsalardan işlem gerçekleştirebildiğimiz SHİB coin, 10 Mayıs 2021 tarihinde saat 14 sularında popüler kripto borsası Binance Global tarafından listelendi.

Shiba (SHIB) coin Binance tarafından listelendiğinde kısa süreliğine 0.00005000 dolar seviyelerine mum bıraktı. Daha sonra, 0.00001412 dolar seviyelerine direnç oluşturan SHIB coin, 0,000034 dolar seviyelerinde yatay grafik çizmeye başladı. Genel olarak yeni listelenmiş coinlerde alışkın olduğumuz grafik aşşağı yönlü olurken, Shiba coin piyasadaki arz nedeni ile şimdilik başarılı bir grafik yönetiyor diyebiliriz.

BU HABER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Shiba Inu (SHIB) coin nedir? nereden alınır? Elon Musk'ın yeni gözdesi!


Shiba Coin Binance grafiğiShiba Binance Global borsasında henüz listelenmiş olduğu için grafiği 1 dakikalık periyodlar halinde takip etmek mümkün oluyor.

Shiba (SHIB) coin alınır mı? Shiba coin geleceği?

Shiba coin için henüz birşey söylemek erken gibi. Tıpkı Doge coin gibi projeleri ile değilde kişilerin manipülasyonları ile talep toplama stratejisi izlediğini şimdilik söylemek mümkün. Geçtiğimiz günlerde haberlerimizde bahsettiğimiz gibi, Shiba coin yatırımcılarının hep birlik oluşturup Twitter gibi mecralarda PR yaparak coinin kısa sürede bu noktaya gelmesine sebep oldular. Bu nedenle Shiba alımı öncesi yapılması en mantıklı gözlem ardındaki projeleri izlemek ve temkinli adımlar atmak olacaktır.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.