Utrust (UTK) 6 Mayıs analizi - UTK coin geleceği ne olur?

Utrust (UTK) coin 5 Mayıs tarihinde yaptığı anlaşmalar sonucu iyi bir ivmelenme yakalayarak 1 dolar sınırını aşmıştı. UTK coinin bir sonraki hedefi ne? UTK coin alınır mı? İşte, UTK coin 6 Mayıs analizleri.

Utrust (UTK) 6 Mayıs analizi - UTK coin geleceği ne olur?
Editör: Mertcan BUDAK
06 Mayıs 2021 - 17:07
Utrust (UTK) coin, geçmiş tarihlerde haberlerimizde yer verdiğimiz gibi 5 Mayıs günü ciddi bir yükseliş yaşayarak 0,48 dolar seviyelerinden, 1,06 dolar seviyelerine tırmanmıştı. UTK için 1 dolar seviyesine tutunmak ilk denemede mümkün olmasada başarılı bir şekilde 0,90 dolar seviyelerine gelerek bu çizgide ilerlemeye başladı. Firma ile ilgili aldığımız haberlere görei yakın zamanda yeni sözleşme ve anlaşmalar olabilir. Hal böyle olunca UTK coin için bir çok yatırımcı hedefi 2 dolar seviyelerinin üzerine çıkmış durumda.

Utrust (UTK) coin 6 Mayıs grafiği

UTK coin 6 Mayıs günü bizleri 0,86 dolar fiaytı ile karşıladı. Gece saat 2 sularında 0,86 dolar fiyatından kopup 0,91 dolar seviyesine yerleşen UTK gün boyu 0,90 seviyelerini korudu. UTK gün içinde en düşük 0,85 dolar seviyelerini, en yüksek ise, 1,0465 dolar seviyelerini gördü. Utrust coin'in günlük işlem hacmi ise dolar bazında 134,509,041 seviylerine yükseldi.

Utrust (UTK) coin alınır mı? UTK coin geleceği ne?

UTK coin, 6 Mayıs tarihinde alt direnç olarak 0,88 dolar seviyesini oluşturmuş durumda. Aynı şekilde gün içinde 0,99 seviyesi ile birlikte 1 dolar ve üstünü zorlayan UTK, ileri günlerde yeni projelerin açıklanması ile birlikte hali hazırda denediği 1 dolar sınırını çok kolay bir şekilde aşabilecek gibi görünüyor. UTK için günlük mantıklı alım seviyeleri 0,86 dolar seviyeleri olabilir. UTK orta ve uzun vade için yatırımcılarına fazlasyıla güven vermiş durumda. Hal böyle olunca çoğu uzun vade yatırımcısı gözü kapalı bir şeklilde UTK alımları yapmaya devam ediyor.

UTK coin grafik analizi

MarufBey adlı kullanıcının UTK coin grafik analizi

utk

yatırım tavsiyesi değildir.