25 Mayıs HOT coin olumlu sinyaller vermeye başladı - holo yorum

Yaklaşık son bir haftadır dip noktalarda ilerleyen Holo (HOT) coin nihayet ilk yükseliş sinyallerini vermeye başladı. İşte, HOLO coin grafik analizi, canlı verileri ve geleceği.

25 Mayıs HOT coin olumlu sinyaller vermeye başladı - holo yorum
Editör: Mertcan BUDAK
25 Mayıs 2021 - 21:54 - Güncelleme: 27 Mayıs 2021 - 11:59
25 Mayıs tarihinde listelerin baş kısımlarında yerini alan coinlerden biride HOLO (HOT) coin oldu. Özellikle Bitocin düşüşü öncesinde yeni bir ralli yapması öngörülen HOLO coin, piyasa karşısında talihsiz bir düşüş ortamına denk gelmişti.

Holo (HOT) coin, Bitcoin'in toparlama sürecine girdiği bu dönemde en çok değer kazanan coinlerden biri oldu. Öyle ki yaklaşık bir haftadır hanesine bir sıfır daha yazan Holo 25 Mayıs tarihine girildiğinde 0,009 dolar seviyelerine oturarak 0,01 dolar seviyelerini zorlamaya başladı.

HOLO (HOT) coin grafik - HOLO coin kaç dolar? - 25 Mayıs holo coinHOLO (HOT) coin, 23 Mayıs tarihinde uzun süre sonra en dip noktalardan birini görerek 0,004 dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Yaşadığı dip sonrası yükseliş trendine giren HOLO coin, yaklaşık iki gün boyunca yukarı yönlü grafik çizmeyi başardı. HOT coin, 25 Mayıs tarihinde %28 oranında değer artışı yakalayarak günün en çok kazandıran coinlerinden oldu. Yazımız düzenlendiği sırada Holo coin birim fiyatı 0,009 dolar olarak görülüyor.

Holo (HOT) coin 25 Mayıs tarihinde en yüksek 0,01 dolar en düşük ise, 0,007 dolar seviyelerinde işlem gördü. Holo coin, dolar bazında günlük işlem hacmi ise 149,061,550.34 olarak görüldü.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Chiliz (CHZ) coin yükseliş trenine mi girdi? CHZ coin 27 Mayıs grafik analizi - CHZ yorum

SHIB coin yataya geçti! Shiba Inu kazandıracak mı?

Chiliz (CHZ) coin geleceği! CHZ coin 22 Mayıs analizi ve CHZ yorum


Holo (HOT) coin analiz

frkndlk86 adlı kullanıcının HOLO grafik yorumlarıBenim görüşümle kanala oturmuş gibi.
Alta kırılımında hafif bir retest denemesi olabilir ve tekrar aşağı harekete başlar.
EMA'lar destektir hepsi kırılırsa zaten tekrar 31 k seviyeleri çok muhtemel.
Bunlar haricinde kanal içinde gider. YTD
Bir tane ters çanak çizdim ama çalışır mı bilmiyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum