Chiliz (CHZ) coin geleceği! CHZ coin 22 Mayıs analizi ve CHZ yorum

Chiliz coin geleceği ne olacak? CHZ coin yorum ve CHZ için 22 Mayıs güncel grafik verileri

Chiliz (CHZ) coin geleceği! CHZ coin 22 Mayıs analizi ve CHZ yorum
Editör: Mertcan BUDAK
22 Mayıs 2021 - 16:59 - Güncelleme: 23 Mayıs 2021 - 19:02
Özellikle spor takımlarının tokenlerini desteklemesi ile projelerine en çok güvenlilen coinlerden biri Chiliz (CHZ) alt üst olan kripto piyasasından olumsuz derecede etkilenmeye devam ediyor. Çoğu bilinçli yatırımcı piyasada SHİT coin olarak adlandırılan ve el ile turulur herhangi bir projesi olmayan coinlerdense CHZ gibi sağlam altyapısı bulunan ve gelecek vaat eden projelere yönelmiş durumda.

Eş zamanlı olarak yapılan Bitcoin karalama kampanyalarının ardından neredeyse tamamı kırmızı yakan piyasada insanlar yeni yatırım köşeleri tutmaya çalışıyor. Yatırımcıların girdiği bu yeni arayışlar sırasında en çok güven veren güçlü projelerden biri ise Chiliz oldu. Özellikle spor takımlarının tokenlerini desteklemesi ve kripto piyasasına bu bağlamda farklı bir soluk getiren Chiliz olumsuz piyasa şartlarında en çok güven veren coinlerden biri oldu. İşte Chiliz (CHZ) coin 22 Mayıs grafiği.

Chiliz (CHZ) coin grafik yorumCHZ coin 22 Mayıs tarihini 0,26 dolar seviyesinde açtı. Sabah saatlerine doğru 0,27 dolar seviyelerine yaklaşan CHZ gün içinde tekrar düşüş yaşayarak 0,26 dolar seviyesine oturdu ve tekrar yatay grafik çizmeye devam etti. CHZ coin 22 Mayıs tarihinde gün içersinde en düşük, 0,23 dolar en yüksek ise, 0,32 dolar seviyelerinde işlem gördü. CHZ coin günlük işlem hacmi ise dolar bazında 173,521,259.04 olarak listelendi.

BU BAHERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

DOGGY coin nedir? SHIB ve AKITA'dan sonra köpek severlerin yeni gözdesi DOGGY

Shiba Inu (SHIB) coin talihsizce eriyor! SHIB coin yorum ve SHIB coin geleceği

Revuto (REVU) coin nasıl ücretsiz alınır? Revu proje yatırımları 2 milyon doları aştı


Chiliz (CHZ) coin kullanıcı grafik analizi

SallamSeyit adlı kullanıcının CHZ grafik yorumuSelam arkadaşlar. Önceki CHZ grafiğimizde tam MOR çemberdeki alandayken alım yerimi belirtmiştim ve eğer CHZ'nin kendisini Kanal 1 e atmasıyla güzel kâr vereceğinden bahsetmiştim. (SARI çemberde kâr aldım. Çünkü yazımda Kanal 1'e girer girmez kâr alacağımı NET söyledim.) 17 Mayıs'ta gösterdiğim gibi mor bölgeden alımımı yaptım ve de %14'e varan kâr elde ettim. Önceki grafikte bahsettiğim gibi Kanal 1 e giriş yapar yapmaz ben kâr aldım. Aç gözlülük yapmaya gerek yok. Hedef neyse o alınır. Bekleseydik zarardaydık. Zaten Kanal 1'e girmesi zorlu olacaktı. Bu nedenle fazlasını zaten beklemiyordum. Zaten bunu belirtmiştim.
Ha şunu diyenler olacak "Ya tamam kanal içerisinden alıyoruz ama neye göre alacağım?". Yahu kanal içinde iğne attığı yerlerden girmişim zaten...
Şimdi hafta sonunun başlangıcındayız. Ben hafta sonu işlem yapmam genelde. İzlemek daha keyifli. Fakat işlem yapmak isteyenlere şunu söyleyebilirim; Artık Kanal 3 bölgemiz oluştu. Bence Kanal 3 içerisinde gidip gelecek ve iğne atması olası.. Eğer bu bölgede muntazam ilerlerse yenide kanal 2 de görebiliriz kendisini.
Vadeciler stop kullanmalı...
YTD Kendi yorumumdur. Saygılar bol kazançlar.

Haberlerimizi FacebookTwitter hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum