Revuto (REVU) coin nasıl ücretsiz alınır? Revu proje yatırımları 2 milyon doları aştı

Cardano (ADA) coin bünyesinde oluşturulan gelecek vaat eden proje Revuto nedir? Nasıl ücretsiz Revuto kazanılır? Revuto projeleri ve anlaşmalı markaları neler? İşte A'dan Z'ye Revuto projesi.

Revuto (REVU) coin nasıl ücretsiz alınır? Revu proje yatırımları 2 milyon doları aştı
Editör: Mertcan BUDAK
21 Mayıs 2021 - 23:21 - Güncelleme: 08 Nisan 2022 - 12:12
Netflix, Spotify, Apple TV ve daha onlarca abonelik hizmeti sunan uygulamaların ödeme sistemlerini tek noktada toparlamayı hedefleyen Revuto projesi, son zamanların en çok dikkat çeken ve gelecek vaat eden projelerinden biri olmayı başardı. İlgi çekici projesi bir yana, henüz arz edilmeden önce açtığı tavsiye programı ile kullanıcı başına 10 REVU token hediye etmesi, Revuto projesinin kısa süre içerisinde popülerliğine ve ciddi yatırımlar kazanmasına sebep oldu.

Revuto nedir?

revu coin

Revuto'dan kısaca bahsetmek gerekirse; Netflix, Spotify, PlayStation Plus ve daha aklınıza gelebilecek yüzlerce abonelik sistemini tek çatı altında toplamak, abonelik tarihlerini ve fiyatlarını kolayca görmek ve abonelik iptal, başlangıç gibi kontrollerinizi kolayca tek hesap üzerinden kontrol etmektir. Aynı zamanda, tüm bu abonelik sistemlerinin alışverişini REVU coin üzerinden yapabileceksiniz.

Çoğu zaman kredi kartı veya banka kartı hesap özetlerinde karşılaşılan abonelik ücretleri hayatın karmaşası içerisinde insanların unuttuğu ödemeler olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumun farkına varan bi grup yenilikçi insan, vaziyetten okadar bunalmış olacak ki web sayfalarındaki bilgilendirme metinleri arasında şu mesajı yayınlamışlar:

Ücretsiz deneme tuzakları, gizli ve aşırı karmaşık abonelikten çıkma prosedürleriyle kullanıcılarından para çalarken, abonelik ekonomisi yıldan yıla% 100 büyüyor. Revuto'nun amacı, abonelikleri için neyi, ne zaman ve nasıl ödeme yapacaklarını kontrol etmelerine izin vererek insanların parasını kurtarmaktır.


Revuto (REVU) coin yönlendirme programı ile ücretsiz REVU token kazanma


Yapılan başarılı ve gelecek vaat eden projeler bir tarafa dursun, Revuto yetkilileri piyasada isimlerini duyurmak ve yeni yatırımcılar kazanmak adına çoğu firmanın başvurduğu bir yönteme bonkörce adım atmış durumda. Öyle ki yönlendirme programı kapsamında üye olduktan sonra adınıza oluşturulan özel davet kodu sayesinde kullanıcı başına 10 REVU token kazanma hakkınız oluyor. 
 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum