Shiba Inu (SHIB) coin talihsizce eriyor! SHIB coin yorum ve SHIB coin geleceği

Doge Killer olarak anılan ve arz edildiği dönemde büyük başarılar yakalayan Shiba Inu (SHIB) coin, talihsiz bir sezonda en çok düşüş görülen coinlerden biri oldu. Peki, SHIB coin geleceği ne? İşte, Shiba coin yorum ve günlük analizleri.

Shiba Inu (SHIB) coin talihsizce eriyor! SHIB coin yorum ve SHIB coin geleceği
Editör: Mertcan BUDAK
22 Mayıs 2021 - 16:10 - Güncelleme: 26 Mayıs 2021 - 17:18
Özellikle geçtiğimiz aylarda SpaceX şirketi CEO'su Elon Musk tarafından yapılan güçlü manipülasyon teknikleri ile ciddi derecede değer artışları yakalayan Doge coin, tüm piyasaya ilginç bir belirsizlik ortamı yaşatmış ve genel istikrarı derinden sarsmıştı. Farklı projeleri takip eden ve yatırımlarını bu yöne kaydıran bilinçli yatırımcılar, Doge coin'in piyasayı manipüle etmesi sonucu değer artışı beklediği coinlerinden kazanç sağlayamamış ve zor durumlara düşmüşlerdi.

Doge Killer olarak anılan Shiba Inu (SHIB) coin'e ne oldu?

Piyasadaki bu belirsizlik ortamı sırasında neredeyse hiçbir altyapısı ve el ile tutulur projesi olmayan Doge coin'e karşı olduğu öne sürülen coinler popülerlik kazanmıştı. Şüphesiz bu coinler arasında başarıya en yakın olan Shiba Inu (SHIB) coin olmuştu. İlk etapta Gate.io adresinde listelenen SHIB coin bol sıfırlı olması, ve sağlam altyapısı ile kısa sürede yatırımcıları ile güven ortamı oluşturmuştu. Gate.io adresinde ortalama %1000 gibi ciddi oran artışları yakalayan SHIB coin çok kısa süre içerisinde sosyal medya ve forumlarda en çok konuşulan coin olmayı başarmıştı.

SHIB coin, Gate.io'da yakaladığı müthiş başarının ardından kısa süre sonra Binance borsasında listelenmeye başladı. Hali hazırda Binance'da listelenmeden önce zaten %1000'lere ulaşan fiyat artışı yakalayan SHIB, Binance sonrası %170 oranlarında yükselişini başarılı bir şekilde devam etmişti. Bu sırada Shiba için her şey güzel gidiyordu. Öyle ki, yakalanan çok ciddi fiyat artışlarına rağmen çoğu yatırımcı SHIB'e güvenerek yüksek birimlerden ciddi alımlar yapmıştı. Ancak tüm kripto piyasasına eş zamanlı olarak düşen olumsuz haberler neredeyse tüm coinlerde kırmızı ışık yaktı. Bir yandan Çin tarafından gelen ciddi derecede olumsuz Bitcoin haberleri, bir yandan Elon Musk başta olmak üzere bazı firmaların yaptığı Bitcoin ödeme sistemlerinin askıya alınması tüm piyasayı alt üst etmiş durumda. Hal böyle olunca, piyasadaki olumsuz rüzgardan en çok etkilenen coinlerden biri Shiba Inu oldu.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Origin Protocol (OGN) coin nedir? 26 Mayıs OGN en çok kazandıran coin oldu!

Revuto (REVU) coin nasıl ücretsiz alınır? Revu proje yatırımları 2 milyon doları aştı

Chiliz (CHZ) coin geleceği! CHZ coin 22 Mayıs analizi ve CHZ yorum


Shiba Inu (SHIB) coin grafik analizi
SHIB coin, 22 Mayıs günü sabah saatlerine ciddi bir düşüş grafiği ile girdi. Gün içinde 0.00000821 dolar seviyelerinden kopup 0.00000621 dolar seviyelerine kadar geriledikten sonra 0.00000750 dolar seviyelerine oturmuş bir grafik ile ilerlemekte. Shiba coin işlem hacmi ise, 18.524T olarak bildirilmiş.

SHIB coin geleceği - Shiba coin kullanıcı analizi


mehmetalikripto adlı kullanıcının SHİBA yorumuShiba Token olarak da bilinen Shiba Inu, Ağustos 2020'de "Ryoshi" olarak bilinen anonim bir kişi tarafından oluşturulan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. "DOGE katili" olarak adlandırılan jeton, Dogecoin'den sonra modellendi ve Mayıs 2021 itibariyle 6 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

Shiba Inu, Ethereum (ETH) tabanlı bir ERC-20 tokenıdır. Token, kendi resmi sitesinde “kendiliğinden meydana gelmiş merkeziyetsiz bir topluluk oluşturma deneyi” olarak lanse ediliyor. Shiba Inu bir köpek cinsi olduğundan doğal olarak “acaba yeni bir Dogecoin (DOGE) mi?” sorularını da beraberinde getiriyor. SHIBA INU (SHIB), merkezi olmayan bir topluluk inşası temelli bir deney olarak tanımlanıyor ve Dogecoin‘e benzer başka bir meme kripto parası şeklinde nitelendiriliyor. SHIB, SHIBA INU’nun yerel token’ı ve merkezi olmayan bir değişim olan ShibaSwap’i kullanmak için bir teşvik olarak listelenen ve kullanılan ilk token.

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.