Origin Protocol (OGN) coin nedir? 26 Mayıs OGN en çok kazandıran coin oldu!

Aslen bir NFT protokolü olan Origin Protocol token'i OGN, günün en çok kazandıran coinlerinden oldu. Peki OGN coin nedir? Origin projesi destekçileri kimlerdir? İşte OGN coin grafik verileri.

Origin Protocol (OGN) coin nedir? 26 Mayıs OGN en çok kazandıran coin oldu!
Editör: Mertcan BUDAK
26 Mayıs 2021 - 17:06
Son dönemlerde özellikle sanallaşmanın yaygınlaşması ile birlikte ciddi bir akım türedi. "NFT" NFT'leri kısaca açıklamak gerekirse, hali hazırda somut olarak üretilmiş bir sanat eserini sanal ortama adapte etmek veya yepyeni bir eseri sanal ortam üzerinden yaratıp NFT sistemine dönüştürmek. NFT'ler bir gif, resim, şarkı, ses gibi görsel veriler olabilirken kimi zamanları NFT'ler bir Tweet postu bile olabilir. NFT sistemleri kripto para birimleri ile alım satım yapıldığı için özellikle kripto piyasasında var olan birçok token bu tarz projelerle öne çıkmaya çalışmışlardır.

Origin Protocol (OGN) nedir?

Origin Protocol projesi sanatçıların hazırladıkları NFT projelerini farklı sitelerde değil de, kendi sitelerinde satmasına imkan sağlamayı hedefleyen bir projedir. Projenin arkasındaki kurucu liderler dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış ve PayPal kurucusu, YouTube ilk çalışanları ve Google gibi önemli teknoloji firmalarının yöneticilerinden oluşturulmuş. Bu durum bile proje hakkında yatırımcılara güven vermeye yeterken, Samsung, Amazon, Binance, Google Cloud gibi büyük firmaların hali hazırda projeye ortak olması OGN coin'in piyasaya tutunması açısından önünü oldukça açıyor.

OGN coin yorum - 26 Mayıs OGN coin grafik ve verileri26 Mayıs günü OGN coin için güzel geçti. Gün içerisinde +%90 değer artışı yakalayan OGN, listelerde baş sıraya oturarak kendisini yeni yatırımcılara gösterdiği gibi, piyasadaki yatırımcılara da içinde bulunduğumuz sıkıntılı halde duruşunu net bir şekilde belli etmeye yetti. OGN coin, bir önceki gün 0,64 dolar seviyesinden kopup ilk sıçramasını gerçekleştirdikten sonra, yoluna istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. OGN coin yazımız düzenlendiği dakikalarda 1,30 dolar seviyelerinde işlem görmektedir.

OGN coin 26 Mayıs tarihinde en düşük 0.6940 dolar en yüksek ise, 1.3500 dolar seviyelerinde işlem gördü. OGN coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 144,608,913.94 dolar olarak görülüyor.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Shiba Inu (SHIB) coin yorum - 26 Mayıs SHIB beklentileri artıyor!

25 Mayıs HOT coin olumlu sinyaller vermeye başladı - holo yorum


OGN coin alınır mı? OGN coin grafik analizi

blackmagicibo adlı kullanıcının OGN grafik yorumuKYTD (Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir)

Kanaldan çıkması ve Grafik zaman diliminde (15 dakika) belirtilen bölge üstünde mum kapanışı yapması halinde işlem açılabilir.
Belki yatırım danışmanlarınız da onay verirse işe yarayabilir.
Yatırım Danışmanınıza onay almadan sadece çizimlerime göre işlem açmak ciddi boyutlarda maddi ve manevi kayıplar vermenize sebep olabilir. Sorumluluk tamamen yatırımcının kendisine aittir.
Tamamen istek üzerine çizilmiştir.

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.