Chiliz (CHZ) coin yükseliş trenine mi girdi? CHZ coin 27 Mayıs grafik analizi - CHZ yorum

Chiliz (CHZ) coin, yaklaşık 4 gündür yukarı yönlü grafik çizmeye devam ediyor. Peki, CHZ coin geleceği nedir? CHZ coin alınır mı? İşte, CHZ coin günlük grafik verileri ve kullanıcı grafik analizi.

Chiliz (CHZ) coin yükseliş trenine mi girdi? CHZ coin 27 Mayıs grafik analizi - CHZ yorum
Editör: Mertcan BUDAK
27 Mayıs 2021 - 11:57 - Güncelleme: 30 Mayıs 2021 - 20:23
23 Mayıs tarihinde yaklaşık 2 ay sonra en dip noktaya ulaşan CHZ coin, bu tarihten sonra yukarı yönlü grafiğinden şaşmadı. Özellikle piyasadaki Bitcoin odaklı olumsuzluk havası hakimken CHZ yukarı yönlü hedefini korumaya devam ediyor. 0.35 dolar direncini kırmayı deneyen CHZ artışı devam edecek mi? İşte, 27 Mayıs CHZ grafiği.

27 Mayıs CHZ yorum - CHZ günlük grafik verileri

23 Mayıs tarihinde yaklaşık 2 ay sonra en dip noktaya ulaşan CHZ yatırımcılarını şaşırtarak olumsyuz piyasaya rağmen yükseliş çizgisi çizmeye devam ediyor. Özellikle spor tokenlerini desteklemesi geleceğe yönelik olumlu projeler çizen CHZ için yeni yatırımcıları çekmeyi başarıyor. 23 Mayıs tarihindeki dip noktasından sonra 0,35 dolar direncini kırmayı zorlayan CHZ, 27 mayıs gününde +%16 değer kazanarak listelerde baş sıralara oturdu. Günü 0,31 dolar seviyelerinde açan CHZ, gün içerisinde sert makas hareketleri ile kısa vadede alım satım fırsatları sunmaya devam ediyor.

SON DAKİKA İÇERİKLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER HESABIMIZDAN TAKİP EDİN


CHZ coin 27 Mayıs tarihinde en yüksek 0,33 dolar en düşük ise, 0,25 dolar seviyelerinde işlem gördü. Chiliz coin, 24 saatlik işlem hacmi ise, 238,720,484.25 dolar olarak görüldü.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Chiliz (CHZ) coin tırmanışa geçti! CHZ yorum 28 Mayıs CHZ grafiği

Shiba Inu (SHIB) coin alınır mı? SHIB coin 28 Mayıs yeniden düşüşe geçti!

Shiba Inu (SHIB) coin geleceği - SHIB coin ne zaman yükselecek? 27 Mayıs Shiba Inu grafiği

BURGER coin yorum - BURGER günün en çok kazandıranı oldu! BURGER coin alınır mı?

Bitcoin ne olacak? Bitocin toparlanma sürecinde - 28 Mayıs Bitcoin grafik

CHZ coin geleceği - CHZ coin kullanıcı grafik analizi


olcvy adlı kullanıcının CHZ grafik yorumuCHİLİZ ÇANAK FORMASYONU GELİYOR OLABİLİR DESTEK VE DİRENÇ NOKTALARI ARASINDA İŞLEM YAPILABİLİR YTD

YORUMLAR

  • 0 Yorum