Shiba Inu (SHIB) coin alınır mı? SHIB coin 28 Mayıs yeniden düşüşe geçti!

Haftanın son günlerinde, piyasanın çoğunda olduğu gibi Shiba Inu'da olumsuz rüzgarlar estiriyor. Haftanın başına nispeten güzel başlayan SHIB coin bir kaç günün ardından yeniden dip seviyeleri gördü. Peki, SHIB coin alınır mı? SHIB coin geleceği nedir?

Shiba Inu (SHIB) coin alınır mı? SHIB coin 28 Mayıs yeniden düşüşe geçti!
Editör: Mertcan BUDAK
28 Mayıs 2021 - 13:29 - Güncelleme: 28 Mayıs 2021 - 13:58
Shiba Inu (SHIB) coin için nispeten güzel başlayan hafta, sonlara doğru kötüleşmeye başladı. Pazartesi günü Alibaba firmasının ödeme sistemine SHIB coin'i ekleyecekleri söylentisi tamamen gerçekliği resmi bir şekilde onaylanmamasına rağmen yalnızca bir saat içinde SHIB coin'e bir sıfır attırarak ciddi bir ivmelenmeye sahip olmasını sağlamıştı. Bu yükselişten sonra pozisyonunu korumaya çalışan Shiba Inu, ciddi derecede satış yemeye dayanamayarak yeniden dip noktalara ulaştı. Ayrıca sabah saatlerinde BTC tarafından yeniden esmeye başlayan kırmızı rüzgar nedeni ile piyasanın geneline yayılan düşüş durumundan SHIB coin'de nasibini aldı.

SHIB coin geleceği - SHIB coin alınır mı?

SHIB coin'in BTC'nin bu son olumsuz rüzgarından sonra tekrar düşüşe geçmesi, kimi yatırımcı için ciddi bir alım fırsatı olarak değerlendirildi. Öyle ki, Bitcoin'in toparlanma sürecine girmiş olması, Shiba'yı çok uzun süre bu seviyelerde göremeyeceğimize bir işaret olabilir. Gün içinde 0.00000750 dolar seviyesine mum bırakan Shiba, bu seviye kırılmazsa mantıklı alım noktaları olarak kabul edilebilir.

Özellikle Amazon ve Alibaba firmalarının ödeme sistemlerini SHIB coin ile alacakları iddiaları, resmi olarak doğrulanırsa Shiba Inu'yu bu düşük seviyelerde görmek neredeyse imkansız olabilir. Hali hazırda sahip olduğu bolca sıfır sayesinde milyonları bulan alım işlemleri uzun vadede Shiba yatırımcılarını bir gecede çok şaşırtabilir.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Chiliz (CHZ) coin yükseliş trenine mi girdi? CHZ coin 27 Mayıs grafik analizi - CHZ yorum


Shiba Inu (SHIB) coin 28 Mayıs grafiği
Shiba Inu, 28 Mayıs sabah saatlerinde 0.000008 solar seviyelerinde yatay grafiğinde devam ediyordu. Sabah BTC tarafından yeniden esmeye başlayan olumsuz rüzgar nedeni ile piyasanın neredeyse tamamı yeniden düşüş grafiğine döndü. Bu durumdan nasibini alan SHIB coin, 0.00000750 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bu seviye son bir haftanın en düşük noktası oldu.

Shiba Inu (SHIB) coin, 28 Mayıs tarihinde en düşük 0.00000750 dolar en yüksek ise, 0.00000920 dolar seviyelerinde işlem gördü. 24 saatlik işlem hacmi ise Shiba Inu için 184,811,470.30 dolar olarak görüldü.


Shiba Inu (SHIB) coin alınır mı? - SHIB coin grafik analizi

TradeOfCyripto adlı kullanıcının SHIB/USDT grafik yorumuSHIB diğer cinlerden bağımsız ilerliyor. Yükseliş bekliyorum. İzleyip göreceğiz.
Yatırım tavsiyesi değildir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum