Chiliz (CHZ) coin tırmanışa geçti! CHZ yorum 28 Mayıs CHZ grafiği

Haftanın son günlerinde, CHZ coin, toparlanma sürecine giriyor. Gün içerisinde 0,26 dolar seviyelerine iz bırakan CHZ tekrardan yükselişe geçti. Peki CHZ coin alınır mı? CHZ coin geleceği nedir? İşte, 28 Mayıs CHZ coin verileri.

Chiliz (CHZ) coin tırmanışa geçti! CHZ yorum 28 Mayıs CHZ grafiği
Editör: Mertcan BUDAK
28 Mayıs 2021 - 16:25 - Güncelleme: 28 Mayıs 2021 - 16:31
Chiliz (CHZ) özellikle spot tokenleri projesi ile piyasada çoğu yatırımcıya güven vermeye devam ediyor. Öyle ki, piyasada oluşan olumsuz BTC havasına rağmen CHZ gün içerisinde heyecanlandırıcı grafikler çizmeyi deniyor. 28 Mayıs akşamına doğru tekrardan yükselişe geçen CHZ üst dirençleri kırabilecek mi? İşte, 28 Mayıs CHZ verileri ve grafik analizi.

Chiliz (CHZ) coin kaç dolar? CHZ coin 28 Myıs grafiğiCHZ 23 Mayıs tarihinde uzun bir aradan sonra en dip noktalara ulaşıp 0,16 seviyesinde iz bırakmıştı. O tarihten sonra yukarı yönlü ilerlemeye başlayan CHZ, piyasadaki ufak çaplı buhran döneminde kendini belli ederek yeni yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştı. 0,3 dolar direncini kırmayı başaran CHZ bu noktalarda tutunmayı başararak olumlu sinyaller vermeyi başarmıştı. 28 Mayıs tarihinde BTC tarafından yeniden yayılan düşüş sinyallerine kapılan CHZ durumdan çabucak sıyrılmayı başardı. Gün içerisinde tekrardan 0,3 dolar seviyelerini zorlayan CHZ bu noktada tutunmayı başarırsa ani bir artış yaşayabilir.

Chiliz (CHZ) coin 28 Mayıs tarihinde en düşük 0.26790 dolar, en yüksek ise, 0.32450 dolar seviyelerinde işlem gördü. CHZ coin 24 saatlik işlem hacmi ise 177,918,775.63 dolar olarak görüldü.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Shiba Inu (SHIB) coin alınır mı? SHIB coin 28 Mayıs yeniden düşüşe geçti!


CHZ coin geleceği - CHZ coin grafik analizi


FlamedPeople adlı kullanıcının Chiliz (CHZ) grafik analiziKanal altı kırılımla yavaş yavaş düşüşler yaşayabiliriz.
BB bandı daralmış yakında bir patlama gelebilir ve MACD al sinyali verecek.