Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!

Bir süredir yayınladığı videolarla ülke siyaset gündemine oturmuş Sedat Peker adı bu sefer kripto para piyasası ile anıldı. Sedat Peker adında piyasaya sürülen coin'in değeri 200 bin doları aştı. Sedat Peker coin nereden alınır? Sedat Peker coin kaç TL? İşte, ülkenin yeni gözde coin'i ile ilgili tüm detaylar.

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!
Editör: Mertcan BUDAK
28 Mayıs 2021 - 15:36 - Güncelleme: 30 Mayıs 2021 - 15:31
YouTube kanalı üzerinden bir süredir ülke siyasetine dair içerikler paylaşan Sedat Peker kısa süre içerisinde ülkede en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Özellikle gençler tarafından büyük ilgi ile takip edilen Sedat Peker adına zaman zaman eğlenceli oluşumlar ortaya çıkmıştı. Örneğin bir süre önce bahis sitelerinde Peker'in yeni videolarında ne hangi gömleği giyeceği ile ilgili iddialar düzenlenmeye başlanmıştı.

SON DAKİKA İÇERİKLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER HESABIMIZDAN TAKİP EDİN


Bu kez Sedar Peker ismi kripto para camiasında popüler oldu. Kimliği bilinmeyen anonim kişi yada kişiler Sedat Peker adı ile yeni bir token'i piyasaya sundular. Kısa sürede popüler olan Sedat Peker coin'i ülkenin gündemine oturdu.

Sedat Peker Coin grafik - 28 Mayıs Sedat Peker coin verileri
Sedat Peker coin, arz edildiği zamanda 0,000000000000047 dolarlık bolca sıfırlı bir değer ile karşımıza çıktı. 26 Mayıs tarihinde listelendikten çok kısa bir süre sonra +%100 değer artışı kazanan Sedat Peker Coin, 0,000000000005884 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Toplam arzı 967 trilyon olan Sedat Peker coin, gün içinde ciddi makaslarla takip edilmesi zor ilginç bir grafik izliyor.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
Holo (HOT) coin yeni haftada fırlayacak mı? HOT yorum - 30 Mayıs HOLO analiz

Chiliz (CHZ) coin tırmanışa geçti! CHZ yorum 28 Mayıs CHZ grafiği

Shiba Inu (SHIB) coin alınır mı? SHIB coin 28 Mayıs yeniden düşüşe geçti!

GXS coin nedir? GXS coin 1 dolar yolunda! GXS alınır mı?

Sedat Peker coin alınır mı? - Sedat Peker coin geleceği ve güveni

Kripto para piyasasında on binlerce coin bulunmakta ve her gün yüzlerce yenisi arz ediliyor. Öncelikle söylemeliyiz ki kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından oluşturulan bu coin, altyapısı oluşturulurken yaratıcının piyasayı likidite etme olasılığı olabilir. Aynı zamanda yalnızca şaka amaçlı oluşturulmuş ve hiçbir temele dayanmayan bu tarz coinler için ciddi bütçeler ile yatırım yapmak büyük bir kumar olabilir. Ancak çok düşük fiyatlar ile bu tarz coinlere yatırım yapılması olası ciddi fırlamalarda yüksek getiriler kazandırabilir. Ayrıca Sedat Peker'in yeni videolarında bu durumdan bahsetme olasılığını düşünecek olursak bu coin'in çok ciddi değerler alması olası. Durum ne olursa olsun yatırımcıların bu tarz coin'lerin şaka amaçlı çıkarıldığını ve kesin güvencelere dayanmadığını unutmamaları gerekiyor.

Sedat Peker coin nereden alınır?

Sedat Peker coin satım alımı Binance adresi üzerinden gerçekleştiriliyor. Sedat Peker token'e sahip olmak için ilk önce Binance'de TrustWallet kısmındaki onay işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra aynı bölümden Sedat Peker coin adını aratarak gerekli yatırım işlemlerini yapabilirsiniz.