GXS coin nedir? GXS coin 1 dolar yolunda! GXS alınır mı?

Sosyal medya ve forumlarda flash bir şekilde binlerce insanın dilinde olan GXS coin nedir? Ani yükselişin sebebi nedir? GXS alınır mı? GXS coin nereden alınır? İşte GXS ile ilgili tüm detaylar.

GXS coin nedir? GXS coin 1 dolar yolunda! GXS alınır mı?
Editör: Mertcan BUDAK
30 Mayıs 2021 - 15:14 - Güncelleme: 01 Haziran 2021 - 14:52
Aslen bir uygulama geliştirme altyapısı olarak inşa edilen GXChain, kullanıcıların verilerini tek bir çatı altında şifreli bir sistemde toparlamaların ve korumalarına olanak sağlar. Bu projeye ait GXS coin, yeni güncelleme haberlerinin duyulmasının ardından kısa süre içerisinde +%25 yukarı oynadı. Peki, internet ortamında dolanan 1 dolar hedef iddiaları gerçek mi? İşte, GXS coin projeleri ve güncel grafik verileri.

GXS coin neden ciddi bir sıçrayış yaşadı? GXS coin alınır mı?

GXS coin, kısa süre içerisinde sosyal medya ve kripto forumlarında adından en çok bahsedilen coin olmayı başardı. İlk başlarda kimliği belirsiz kullanıcıların mainet güncellemesi haberleri yayılmaya başladı. Bu duruma karşı olarak bir çok kullanıcı asılsız olduklarını düşündükleri haberlere karşı tepkilerini yağdırdı. Ancak çok geçmeden GXS coin ciddi bir pump yaparak yüzde 25'lere kadar kâr artışı aldı.

Ancak piyasada belirli süre vakit geçirmiş deneyimli kullanıcılar çok iyi bilir ki, bu tarz manipülasyon haberleri farklı coinlerde sık sık olabiliyor. Bağzı durumlarda haberler gerçek olup kullanıcılara ciddi kârlar kazandırırken, bağzı durumlarda ise, içi boş manipülasyon haberleri kullanıcıları aldatarak ciddi zararlar verebiliyor. Bu tarz durumlarda yapılması gereken en mantıklı yol, haber kaynaklarını mümkün olduğu kadar projeyi yöneten firmalardan veya o firmalara yakın yerlerden almak olur.

Bir çok platformda GXS mainet güncellemesi olacağı yönünde haberlerin yayılması yeni yatırımcıların odağını buraya doğru kaydırmaya yetti. İşte, GXS coin grafik verileri.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 
Shiba Inu (SHIB) coin Haziran ayına yeşil yaktı! SHIB coin geleceği

Bitcoin ne olacak? Bitocin toparlanma sürecinde - 28 Mayıs Bitcoin grafik

Holo (HOT) coin yeni haftada fırlayacak mı? HOT yorum - 30 Mayıs HOLO analiz

Chiliz (CHZ) coin tırmanışa geçti! CHZ yorum 28 Mayıs CHZ grafiği

GXS coin nereden alınır?

GXS coin'i cüzdanınıza eklemek oldukça basit. Binance global borsasında listelenen GXS coin'i sisteme kayıt olduktan sonra arama çubuğunda aratarak ulaşabilirsiniz.

GXS coin kaç dolar? GXS grafik - GXS coin yorum

GXS ile ilgili geçmiş grafik verileri incelendiğinde bu tarz ani yükselişleri sık sık yaptığını görüyoruz. Geçtiğimiz aylarda 1 dolar seviyesinden fırlayıp bir kaç saat içerisinde 1,9 dolar seviyesine mum bıraktığını görüyoruz. GXS coin yazımızın düzenlendiği dakikalarda 0,7 dolar seviyelerinde ilerliyor.

30 Mayıs tarihinde günü 0,5 dolar seviyelerinden açan GXS coin bir süre yatay grafik çizdikten sonra manipülasyonların'da etkisi ile, 0,8 dolar seviyelerine kadar tırmanış yaptı. GXS coin gün içerisinde en düşük 0.5553 dolar en yüksek ise, 0.8114 dolar seviyelerinde işlem gördü. GXS coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 9,905,222.15 dolar seviyelerine yükseldi.

GXS coin alınır mı? GXS coin grafik analizi

Sersefil adlı kullanıcının GXS grafik analiziAlım bölgesinde. Orta uzun vade 3x potansiyeli mevcut görünüyor. Ytd.


YORUMLAR

  • 0 Yorum