Holo (HOT) coin yeni haftada fırlayacak mı? HOT yorum - 30 Mayıs HOLO analiz

Holo (HOT) coin, haftanın son günlerinde olumlu sinyaller vermeye başladı. Piyasa ortamında oluşan BTC odaklı düşüş devri kapandığında en çok yükselmesi beklenen HOT coin ne durumda? İşte, 30 Mayıs HOLO grafik verileri.

Holo (HOT) coin yeni haftada fırlayacak mı? HOT yorum - 30 Mayıs HOLO analiz
Editör: Mertcan BUDAK
30 Mayıs 2021 - 14:28
Holo (HOT) coin, 30 Mayıs gününe yükseliş sinyalleri vererek girdi. Holo'nun çizdiği grafik göz önünde bulundurulacak olursa 0,009 dolar bandında tutunması gerekiyor. 0,009 bandında kapanış gelecek olursa, hafta içinde BTC tarafından'da olumsuzluk gelmediği taktirde, HOT coin yönünü tekrar yukarı doğru çevirebilir.

Özellikle son haftalarda Bitcoin tarafından gelen haberler tüm piyasayı alt üst etmeden önce, bir çok yatırımcı Holo'nun yeni bir ralliye hazırlandığını iddia ediyordu. Öyle ki, son zamanlarda işler holo için olumlu yönde ilerlerken bir anda BTC tarafından gelen sert rüzgarlar işleri bir süre terste bıraktı. Piyasanın toparlanma süreci sonunda işler olumlu giderse, Holo coin ciddi kâr artışları ile karşılaşabilir.

Holo (HOT) coin kaç dolar? Holo 30 Mayıs grafikHolo coin 30 Mayıs gününe güzel bir sıçrayış hamlesi ile girdi. Haftanın en düşük noktası olan, 0,0075 dolar seviyesinde kadar gerileyen Holo, bu noktadan sonra 0,0085 dolar seviyesine kadar yükseldi. Holo için 0,009 dolar seviyesi kırılaması gereken önemli bir direnç olarak nitelendiriliyor. Öyle ki, kapanış bu seviyelerde yapılacak olursa yeni haftada Holo için güzel haberler duyabiliriz.

Holo coin 30 Mayıs tarihinde en düşük, 0.007564 dolar en yüksek ise, 0.008896 dolar seviyelerinde işlem gördü. Holo coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 53,076,079.81 dolar olarak görüldü.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

BitTorrent (BTT) ciddi düşüş sinyalleri veriyor! 29 Mayıs BTT yorum

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!


Holo alınır mı? Holo grafik analizi

cryptoixir adlı kullanıcının holo grafik yorumu
Holo'nun yükselişe geçmesi için 0,009'un üzerinde kapanış yapması gerek. BTC'nin önümüzdeki iki hafta içinde yükseleceğini bekliyorum buna paralel olarak HOLO'nun da hareket etmesini bekliyorum. 0,014 hedeftir. Elinde olanlar 0,011 aşıldıkça çıkış yaparak kâr realize etleli, bu belki terste olanlar için zararı azaltma işlemi olacaktır. Herkesi bol kazançlar. Şahsi beklentimdir YTD
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.