BitTorrent (BTT) ciddi düşüş sinyalleri veriyor! 29 Mayıs BTT yorum

BitTorrent 23 Mayıs tarihinde gördüğü dip noktasından sonra ki tutarlı yükselişini kaybetti. BTC tarafından kötü sinyaller almaya devam eden piyasada BTT günde %7 değer kaybı yaşadı. İşte, 29 Mayıs BTT grafik verileri ve analizi.

BitTorrent (BTT) ciddi düşüş sinyalleri veriyor! 29 Mayıs BTT yorum
Editör: Mertcan BUDAK
29 Mayıs 2021 - 17:08 - Güncelleme: 29 Mayıs 2021 - 17:11
BitTorrent, Mayıs ayının başlarında yaşadığı ciddi değer artışı sonrası bir çok yatırımcıya güven vererek yüksek bölgelerden alım yaptırmıştı. BTT bir günde dolar bazında 0,003 seviyelerinden 0,013 seviyelerine tırmanarak kısa süre içerisinde bir çok yatırımcının dikkatini çekmişti. Bu ciddi ivmelenmenin ardından toparlanma sürecine giren BTT fiyat düşüşleri yaşayarak uzun süre yatırımcısını terste bırakmıştı. Mayıs ayının sonlarına doğru BitTorrent için işler kısmen iyiye giderken, Bitcoin tarafından gelen olumsuz haberler sonrası BTT tekrar değer kaybı yaşayarak uzun süre sonra başladığı noktalara geri düştü.

23 Mayıs tarihinde BTC'nin toparlanma çabaları sırasında yeniden değer artışı yaşayan BTT, Mayıs ayının son günlerinde ciddi düşüş sinyalleri vermeye başladı. Hal böyle olunca piyasadaki bir çok yatırımcı BTT'nin geleceği hakkında endişe duymaya başladı. İşte, 29 Mayıs BTT grafik verileri.

BitTorrent (BTT) alınır mı? 29 Mayıs BTT grafikBTT 28 Mayıs gününde yaşadığı dip noktayı telafi ederek güne başladı. Kısa vadede önemli bir direnç noktası olarak görülen 0,0036 dolar seviyesine teğet bırakan BTT gün içerisinde 0,0038 dolar seviyesine denemeler yaptı ancak bu noktalarda tutunamayan BTT yeniden düşüşe geçti. BitTorrent, gün içerisinde -%7 değer kaybı yaşayarak en düşük 0.0035047 dolar seviyelerine kadar geriledi. BTT için gün içerisinde görülen en yüksek seviye ise, 0.0039038 dolar seviyesi oldu. BitTorrent 24 saatlik işlem hacmi ise, 47,695,277.71 dolar olarak görüldü.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Chiliz (CHZ) coin tırmanışa geçti! CHZ yorum 28 Mayıs CHZ grafiği

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!


BitTorrent (BTT) geleceği - BTT grafik analizi

KriptoneumAnaliz adlı kullanıcının BTT grafik yorumuSadece Bittorrent değil, BTC 40K'nın üstünde ilerledikçe piyasada yeniden %50 vb . artışlar bekliyorum. İki düşen trend mevcut. Biri kısa zamandır, diğeri 0.013'den uzanan düşen trend. Uzun olan için 3-5 kez retest edildi. Sıradaki düşen kırılırsa ve BTC'nin yamuk hareketi de gelmezse artık başlıyor diyebiliriz. BTC ve diğerleri için sayfamızda fazlasıyla analiz mevcuttur. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum