BitTorrent (BTT) yükselecek mi? 28 Mayıs BTT canlı yayınında ne olacak?

28 Mayıs sabahı ciddi değer kaybı yaşayan BTT akşam saatlerine doğru toparlanmaya geçti. FED Başkanının sabah saatlerinde yaptığı açıklamanın olumsuz havaları biyiyor. BitTorrent canlı yayınından sonra ne olacak? İşte, 28 Mayıs BTT grafik verileri ve analizi.

BitTorrent (BTT) yükselecek mi? 28 Mayıs BTT canlı yayınında ne olacak?
Editör: Mertcan BUDAK
28 Mayıs 2021 - 17:02
28 Mayıs sabahı FED Başkanından gelen açıklamalar sonrasında tekrarda ufak çaplı kırmızıya dönen piyasa akşam saatlerinde toparlanma sürecine giriyor. Sabah saatlerindeki olumsuz havadan en çok etkilenen altcoinlerden biri olan BTT, toparlanmaya geçti. Peki, BTT hedefi kaç dolar?, BTT geleceği nedir? İşte, 28 Mayıs güncel verileri ile BitTorrent.

BitTorrent (BTT) grafik - 28 Mayıs BTT verileriBitTorrent, 28 Mayıs sabahına kötü bir grafik ile girdi. Aynı saatlerde FED Başkanı tarafından yapılan açıklamalar sırasında düşüşten en çok etkilenen coinlerden biri olan BTT, akşam saatlerine doğru toparlamaya geçti. Özellikle firma yetkililerinin yapacağı canlı yayın haberinin yayılması ve yatırımcıların kısa süre içerisinde canlı yayın için yerlerini alması BTT için gün içinde kısa sürede olumlu rüzgarlar estirdi.

Türkiye saati ile 07:00 sularında 0,0041 dolar seviyelerinden kopup 0,0035 dolar seviyesine çakılan BTT olumlu haberlerin gelmesinin ardından toparlanmaya geçerek yazımızın düzenlendiği dakikalarda 0,0038 dolar seviyelerini aşıyor. 0,004 dolar seviyesindeki direç kırılıp bu seviyelerde tutunma başarılırsa BTT için önümüzdeki günlerde işler iyiye gidebilir.

BitTorrent (BTT) 28 Mayıs tarihinde en yüksek 0.0043200 dolar en düşük ise, 0.0036028 dolar seviyelerinde işlem gördü. BTT 24 saatlik işlem hacmini ise 80,524,916.19 dolar seviyelerinde korudu.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Chiliz (CHZ) coin tırmanışa geçti! CHZ yorum 28 Mayıs CHZ grafiği

Shiba Inu (SHIB) coin geleceği - SHIB coin ne zaman yükselecek? 27 Mayıs Shiba Inu grafiği


BitTorrent (BTT) alınır mı? BTT analiz


jesusscryptos adlı kullanıcının BTT grafik yorumuFiyatın alış bölgesi olarak de nitelendirilen desteğe doğru gerilediği görülüyor. Kapanış sonrası yukarı hareket gelmezse yükseliş trendi olan yeşil çizgiyi ve yatay destek seviyesini aşağı kırabilir. Stoplu hareket etmeyi unutmayınız. YTD