Shiba Inu (SHIB) coin geleceği - SHIB coin ne zaman yükselecek? 27 Mayıs Shiba Inu grafiği

Binance borsasında listelenmesi gerçekleştikten sonra çoğu yatırımcıyı talihiz bir dönemde ters köşe yapan Shiba coin 27 Mayıs gününe düşüşle başladı. Shiba Inu yükselecek mi? SHIB coin 27 Mayıs grafiği ve güncel verileri.

Shiba Inu (SHIB) coin geleceği - SHIB coin ne zaman yükselecek? 27 Mayıs Shiba Inu grafiği
Editör: Mertcan BUDAK
27 Mayıs 2021 - 11:33 - Güncelleme: 30 Mayıs 2021 - 20:24
Gate.io adresinde yakaladığı başarıdan sonra Binance listelenmesi yapılan ve talihsiz bir piyasa dönemine denk gelerek çoğu yatırımcıyı ters köşeye yatıran Shiba Inu (SHIB) coin, 27 Mayıs tarihine düşüşle başladı. Peki, SHIB coin grafiği neyi gösteriyor. İşte, 27 Mayıs Shiba grafiği ve grafik analizi.

Shiba Inu (SHIB) coin 27 Mayıs grafiği ve güncel verileriYaklaşık bir gündür yatay bir şekilde 0.00000900 dolar bandını koruyan SHIB coin, 27 Mayıs sabahına doğru aşağı yönlü kırılım gerçekleştirdi. Günü, 0.00000950 dolar seviyesinden açan Shiba Inu, sabah saatlerine doğru yaklaşık -%10 değer kaybederek 0.00000850 seviyelerine kadar geriledi. Son üç günün en düşük seviyesine ulaşan Shiba, gün içerisinde BTC odağına göre pozisyon sürdürmeye devam ediyor.

Shiba Inu 27 Mayıs tarihinde yazımızın düzenlendiği saatlerde en düşük 0.00000850 dolar en yüksek ise, 0.00000958 dolar seviyesinde işlem gördü. Shiba Inu (SHIB) coin, 24 saatlik işlem hacmi ise 245,095,780.30 dolar olarak görülüyor.

Shiba Inu (SHIB) coin grafik analizi

ÖNEMLİ NOT: Yazımızda paylaştığımız tüm bilgiler kişisel yorumlara ve genel piyasa değerlendirmesine dayanıyor. İçerikte bahsi geçen işlemler ve tahminler tavsiye değildir.

evrenaksu isimli kullanıcının Shiba/USDT grafik yorumuBU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Shiba Inu (SHIB) coin alınır mı? SHIB coin 28 Mayıs yeniden düşüşe geçti!

Chiliz (CHZ) coin yükseliş trenine mi girdi? CHZ coin 27 Mayıs grafik analizi - CHZ yorum

Shiba Inu (SHIB) coin yorum - 26 Mayıs SHIB beklentileri artıyor!

25 Mayıs HOT coin olumlu sinyaller vermeye başladı - holo yorum


SHİB COİN İN UZUN VADELİ BEKLENEN HEDEFİ GRAFİKTEKİ GİBİDİR.

BU COİN VARINI-YOĞUNU VARSA BASIP ALINACAK BİR COİN OLMAMAKLA BİRLİKTE GÜZEL GETİRİLER VAAD EDEN BİR COİN, ÖZELLİKLE DE "ALİBABA" ve "AMAZONLA" İŞBİRLİĞİ YAPACAĞI DÜŞÜNÜLÜRSE..

NOT: BURDAKİ BÜTÜN BİLGİLER KİŞİSEL GÖRÜŞ İÇERİR VE KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...


Shiba Inu (SHIB) coin alınır mı? Shib coin geleceği

Shiba Inu için kısa vadeli grafik göz önünde bulundurulacak olursa pozisyonunu uzun süredir 0.00001000 dolar seviyelerinde korumaya çalışıyor. Özellikle piyasanın genelindeki bu belirsizlik havasının henüz son bulmadığını düşünürsek kısa vade için Shib coin alım noktalarını tespit etmek oldukça zorlayıcı olacaktır. Shiba Inu'nun özellikle çıkış noktası ve hakkında yapılan manipülasyon haberleri düşünülecek olursa uzun vadede sahip olduğu bolca sıfırları atacağı çoğu yatırımcı tarafından tahmin edilen bir durum. Geçtiğimiz günlerde piyasaya yayılan Shiba Inu'nun Alibaba ve Amazon ortaklığı haberi henüz kesin bir şekilde doğrulanmamış olmasına rağmen yatırımlar üzerinde ufak bir olumlu etkiye neden olmuştu. Özellikle uzun vade düşünülecek olursa bahsi geçen muhtemel ortaklıkların sonucunda Shiba Inu yatırımcıya ciddi oranlar kazandırabilir.

SHIB coin, 27 Mayıs tarihinde 0.00000849 dolar seviyelerini alt direnç olarak sabitlemiş durumunda gün içinde bu pozisyonlar mantıklı alım noktaları olabilir. Özellikle akşam saatlerine doğru BTC tarafından olumsuzluk rüzgarı esmediği taktirde Shiba pozisyonunu korumaya devam edebilir.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum