Far Cry 6 Geliyor! Far Cry 6 sistem gereksinimleri

Ubisoft'un geliştiriciliğini üstlendiği sevien oyun serisi Far Cry'ın yeni gözdesi Far Cry 6 geliyor. Peki, Far Cry 6'nın sistem gereksinimleri nasıl olacak? İşte, yeni Far Cry ile ilgili tüm detaylar.

Far Cry 6 Geliyor! Far Cry 6 sistem gereksinimleri
Editör: Mertcan BUDAK
29 Mayıs 2021 - 17:32
Far Cry 6 ne zaman çıkacak?

Far Cry için planlanan çıkış tarihi bu yılın Şubat ayı olarak belirlenmişti. Ancak pandemi nedeni ile işlerin karışması durumunda Ubisoft tarafından yapılan açıklamada oyunun ileri bir dönemde çıkacağı duyuruldu. Çıkış yapmayı planlayan oyun, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Stadia platformlarına gelecek.

Far Cry 6 Oynanış - Bizi neler bekleyecek?Yılların FPS oyunu Far Cry köklerine sadık olarak yeniden FPS Aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bildiğiniz gibi serinin bir önceki oyununda acımasız bir liderin kurduğu kötü yönetim biçimini yıkmaya çalışıyorduk. Yeni oyun bir önceki serinin devamı niteliğinde olacak. Yeni oyunda daha farklı bir harita, farklı oyun mekanikleri ve daha çeşitli silahlar bekleniyor.

Far Cry 6 tahmini sistem gereksinimleri

Oyun henüz herhangi bir dağıtıcı platformunda listelenmediği gibi sistem gereksinimleri hakkında'da gerekli bilgiler verilmedi. Ancak geçmiş oyun ve yeni teknolojiler değerlendirildiğinde tahmini sistem gereksinimlerini sizler için sıraladık.

İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2 GHZ ve üzeri
Grafik kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 ve üzeri - AMD Radeon R9 390 ve üzeri
Sistem belleği: 8 GB ve üzeri
Depolama minimum 60 gb veya üzeri


YORUMLAR

  • 0 Yorum