Shiba Inu (SHIB) coin Haziran ayına yeşil yaktı! SHIB coin geleceği

Binance listelenme haberi sonrası ciddi derecede düşüş yakalayan SHIB, hakkında en çok konuşulan coinlerden biri oldu. Peki, SHIB coin hala alınır mı? SHIB coin kaç dolar? İşte, Haziran ayı için SHIB yorumları.

Shiba Inu (SHIB) coin Haziran ayına yeşil yaktı! SHIB coin geleceği
Editör: Mertcan BUDAK
01 Haziran 2021 - 14:45 - Güncelleme: 01 Haziran 2021 - 14:53
Geçtiğimiz ay Binance borsasında listelenen Shiba Inu (SHIB) coin, kısa sürede birçok yatırımcı tarafından takibe alınmıştı ve adını duyurmuştu. Öyle ki, özellikle ülkemizde bulunan kısa sürede büyük paralar kazanma hırsında olan acemi ve bilinçsiz kullanıcılar, Shiba coin'in bu noktalara gelmeden önce diğer borsalarda ne derece değer artışları aldığını görmeden ve araştırmadan çok yüksek birimlerden Shiba alımları yapmışlardı. Hal böyle olunca, hem olağan düşüş sırasında hemde piyasadaki Bitcoin kaynaklı ciddi düşüşler sırasında en çok zarar gören yatırımcıların bir kısmı Shiba kullanıcıları oldu.

Shiba, uzun süredir aldığı bir sıfırı atmak üzere 0.00001000 dolar seviyelerine denemeler yapıyor. geçtiğimiz haftalarda gün içerisinde bu noktalara ulaşan Shiba henüz orada tutunabilmiş değil. Hal böyle olunca çoğu kullanıcı Shiba geleceği için endişeli bir bekleyiş içerisinde girdi. Shiba Inu, Haziran ayına yatırımcılarına yeşil ışık yakarak girdi. Peki, Shiba coin geleceği ne olacak? Shiba coin alınır mı? İşte, 1 Haziran Shiba Inu yorumları.

Shiba Inu (SHIB) coin grafik - Shiba alınır mı?Haziran ayına girmemize saatler kala Shiba ciddi bir sıçrayış yaparak, 0.00000791 dolar seviyelerinden 0.00000904 dolar seviyelerine yükseldi. Gün içerisinde 0.00001000 dolar bandına denemeler yapan Shiba henüz o taraflarda tutunamadı. Gün içerisinde tekrardan ufak bir geri çekilme yaşayan Shiba Inu, 0.00000859 dolar seviyelerine önemli bir direnç bırakmış durumda.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

GXS coin nedir? GXS coin 1 dolar yolunda! GXS alınır mı?

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!Shiba Inu 1 Haziran tarihinde en yüksek 0.00000998 dolar en düşük ise, 0.00000784 dolar seviyelerinde işlem gördü. Shiba Inu 24 saatlik işlem hacmi ise, 321,234,059.92 dolar seviyesine yükseldi.

Shiba Inu (SHIB) coin geleceği - Shiba coin grafik analizi

FilAdam adlı kullanıcının Shiba Inu grafik analiziShiba 2 saatlik analiz: Grafik, BTC'nin de hareketine bağlı olarak yükseliş yönünü işaret ediyor. Eski seviyelerinden hala çok uzak olsa da Shiba kayıplarının bir kısmını geri alabilir. Grafikte Parabolik Sar'lar ve Fisher D. "Al" sinyali verirken fiyatın gün içerisinde bir miktar yükseldiği görülüyor. Destek-direnç bölgeleri (mor alan) ve seviyeler grafikteki gibidir. (NOT: Analizde yer verilen hususlar yazarın kendi görüşleridir ve eğitim amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.)
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum