BURGER coin yorum - BURGER günün en çok kazandıranı oldu! BURGER coin alınır mı?

Geçtiğimiz Mayıs ayında Binance borsasında listelenen BURGER coin, 25 Mayıs tarihinin en çok değer artışı alan coin'i oldu. Peki, nedir BURGER coin? BURGER coin alınır mı? İşte, BURGER coin geleceği ve güncel grafik verileri.

BURGER coin yorum - BURGER günün en çok kazandıranı oldu! BURGER coin alınır mı?
Editör: Mertcan BUDAK
25 Mayıs 2021 - 21:15
Bitcoin'in ciddi düşüş yaşadığı bu zamanlarda alt üst olan piyasa yeniden toparlanmayı bekliyor. Piyasanın bu denli karışık olduğu dönemde BURGER coin, %67 değer kazanarak listelerin en başında yerini belli etti. Henüz, 2021 Mayıs ayının başlarında Binance borsasında listelenmeye başlayan Burger Swap coin, piyasadaki bu buhran döneminde bile nispeten yerini korumayı başardı.

BURGER coin grafik - 25 Mayıs BURGER coin verileriBURGER coin, 2 Mayıs tarihinde 14 dolar seviyesinden 29 dolar seviyesine kadar sıçrayarak listelendikten kısa süre sonra yatırımcısına ciddi kârlar bırakmıştı. BURGER, yakaladığı bu kısa süreli yükselişin ardından yaklaşık bir aylık düşüş trendi içine girdi. BURGER coin, özellikle 23 Mayıs tarihinde 3,5 dolar seviyesini görerek en dip seviyeye ulaştı. İşler bu tarihten sonra BURGER coin için nispeten daha iyiye gitti. Keza 23 Mayıs tarihinde en dip birim fiyatına ulaşan BURGER coin, bu noktadan sonra ciddi bir ivmelenme yakalayarak ortalama yüzde 65 değer artışı yakaladı. 3,5 dolar seviyesinden 10,60 dolar seviyesine ulaşan BURGER coin, piyasanın bu denli kırmızı yaktığı dönemde böyle bir değer artışı yakalayarak kendine birçok yeni yatırımcı çekti.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

SHIB coin yataya geçti! Shiba Inu kazandıracak mı?


BURGER coin, 25 Mayıs tarihinde en düşük 5,3 dolar en yüksek ise, 10,6 dolar seviyelerinde işlem gördü. BURGER coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 84,206,510.55 dolar seviyesinde görüldü.


BURGER Coin alınır mı? BURGER coin kullanıcı grafik analizi

Bjkmarksman adlı kullanıcının BURGER coin grafik tahminleriBurgerusdt düşen trend kırıldı. büyük bir çanak oluşumu var. Güzel ve potansiyeli olan bir proje. 30 dolarlardan buraya geldi.
Finansal tavsiye içermez.

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.