Holo (HOT) coin geleceği ne olacak? 1 Holo kaç TL? 23 Nisan Holo Analiz

Holo (HOT) coin 23 Nisan tarihi ile birlikte sert bir çakılma yaşadı. Piyasadaki genel düşüşün en çok etkilenenlerinden biri olan Holo kaç TL? Holochain kaç TL olacak? HOT günlük yorum ve analizleri.

Holo (HOT) coin geleceği ne olacak? 1 Holo kaç TL? 23 Nisan Holo Analiz
Editör: Mertcan BUDAK
23 Nisan 2021 - 16:41 - Güncelleme: 25 Nisan 2021 - 04:43
2021 Nisan ayının başlarında kripto para piyasalarındaki ciddi kâr fırsatları, Nisan ayı sonlarına doğru geldiğimizde yerini tepetaklak edip yüksek oranda zararlara bıraktı. ABD tarafından kripto para dünyasına uygulanan baskılar, Türk kripto borsalarından Thodex'in CEO'sunun 2 milyar dolarlık vurgunu ve Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığının yaptığı baskılarında bir nebze kötü etkilediği piyasa Nisan sonlarına yaklaştığımızda çok karışık ve karamsar bir hal almaya başladı. Bu kargaşa ortamından olumsuz yönde en çok etkilenen coinlerden biri olan Holo, 23 Nisan tarihinde ortalama %20 değer kaybı ile günün en çok kaybettiren coini oldu.

Holo (HOT) coin kaç TL?

23 Nisan tarihi güne 0,10 TL bandında başlayan Holo (HOT) coin, gün içinde ciddi bir düşüş trendine girerek 0,071 TL seviyelerine kadar ciddi bir şekilde geriledi. Akşam saatlerinde 0,098 TL seviyelerinde gezen Holo gün içinde bağzı yatırımcılar için mantıklı alım-satım fırsatları sunabiliyor.

Holo coin alınır mı?

Holo (HOT) coin Nisan ayının başlarındaki yükseliş trendi sırasında trene binmiş kullanıcıları için bu gün gelidiği konum gereği ciddi zararlar oluşturmuş durumda. Ancak geçtğimiz haftalarda verilen emirlerin zararı kâra dönüştürmek için yüksek birimlerden olması gerekirken, Holo'nun şuanki geldiği fiyat bandından yatırım yapılacak olursa kullanıcıların zararlarını daha düşük birimlerden ekarte etme fırsatı sunabilir. Piyasadaki genel düşüklük krizinin son bulması halinde Holo coin kısa sürede bu ciddi değer düşüklüğünü toparlayabilir gibi görünüyor.

Holo (HOT) coin kullanıcı grafik analizi

BU  HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

 

Kripto para borsaları tedirginlik içinde! Paribu, BtcTURK ve bitexen'den açıklamalar

VeBitcoin kapandı mı? Thodex'den sonra ikinci dalga mı geliyor?

Holo (HOT) coin patlamayı bekliyor! Hot coin şaşırtacak! Holo kaç TL?

BitTorrent (BTT) için gemi batıyor! BTT coin ne zaman yükselecek? BTT video analizi!


Lykies adlı kullanıcının Holo için grafik yorumuHer defasında yeni dipler oluşturarak, düşen trendine devam etmekte. BTCnin etkisinin olduğu bir coin daha. 134 çok güçlü bir destek, 214 çok güçlü bir direnç. 134 altı mum kapatmaması gerek. Düşen trendin üstüne çıktı fakat mum kapatamadığı için düşen trende devam etti. Düşen trendi kırıp throwback yaptığında alım sinyalleri olabilir. YTD.

Holo coin video analizi

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum