BitTorrent (BTT) için gemi batıyor! BTT coin ne zaman yükselecek? BTT video analizi!

BitTorrent (BTT) coin aşağı yönlü ilerleyişine devam ediyor. Yakaladığı yükseliş trendinin ardından düşüşe geçen BTT, 6 gündür yatırımcısına zarar ettiriyor. Peki BitToorrent ne zaman çıkacak? BitTorrent alınır mı? İşte, tüm detayları ile BTT.

BitTorrent (BTT) için gemi batıyor! BTT coin ne zaman yükselecek? BTT video analizi!
Editör: Mertcan BUDAK
14 Nisan 2021 - 17:25 - Güncelleme: 16 Nisan 2021 - 17:17
Nisan ayına girmemizle birlikte kripto para borsalarında özellikle altcoinlerde tavan yükselişler görülmeye başlandı. Bu yükseliş trendine kapılmaya çalışan yatırımcılar yüksek fiyatlardan aldıkları bağzı altcoinlerin erimeye geçmesi karşısında donup kaldılar. Özellikle Holo (HOT) coin ve BitTottent (BTT) gibi altcoinler düşük fiyat birimlerinden işlem görmesi nedeniyle geçmişi pekte araştırılmadan yatırımcılar tarafından alım bombardımanına tutuldu. Hal böyle olunca yüksek grafik seviylelerinden yatırım yapan kullanıcılar, altcoinlerin yeniden düşüş trendine girmesi sonucu yatırımlarının gözleri önlerinde eridiklerine şahit oldular. Kimi kullanıcı stop emir koyarak zararlarını minimuma indirirken kimi kullanıcı ise eriyen cüzdan bakiyeleri karşısında zararına satış yaparak ciddi miktarlarda paralar kaybettiler.
 

BitTorrent (BTT) ve Holo (HOT) için beklenen yükseliş başladı!


BitToorrent yükselişi ne zaman başladı?Bittorrent (BTT) Mart ayının sonlarında 0,03200 TL seviyelerindeki fiyatını gün içinde 0,4200 TL civarlarına yükselterek Nisan ayının ilk sinyallerini vermişti. Daha sonra tarih 4 Nisan gününü gösterdiğinde BTT, 0,0600 TL seviyesinden kopup0,1500 Tl seviyelerine çıkarak çok ciddi bir yükselişe imza atmıştı. Bu yüksek rekorun ardından Nisan 7'ye kadar kısa makaslarla düşüş trendine kapılan BTT acemi yatırımcılara tamda bu sırada zarar ettireceğini belli etti. BTT'nin inanılmaz yükselişine tanık olup gemiyi kaçırmamak isteyen veya eşinden dostundan bilinçsiz şekilde feyz alıp sisteme dahil olmak isteyen kullanıcılar, tamda bu düşüş trendi sırasından yüksek fiyatlara BTT yatırımları yaptılar ve yaklaşık bir haftadır BTT, istikrarlı bir şekilde düşüş grafiği çizmeye devam ediyor. Bu durum binlerce acemi kullanıcıyı büyük zararlara uğratmış durumda.

BitTorrent (BTT) yükselecek mi? Ne zaman yükselir?

Güncel grafiği ile birlikte görece mantıklı alım fırsatı sunan BTT, henüz aşağı yönlü grafik çizmesine karşın çoğu analist tarafından yakın zamanda yukarı doğru tırmanışa geçebileceği savunuluyor. Gün içinde girdiği makaslarla kısa vadede al-sat imkanı sunan BTT, trade yapan kullanıcıların sıkı takibinde bulunuyor. Çoğu uzman yatırımcıya göre BTT, bu uzun düşüşün ardından patlama noktasına gelmiş durumda. Kimine göre ise orta ve uzun vadede BTT yatırımcısı büyük oranda kârlarla karşılaşabilecek. Bu durumda yüksekten alım yapan kullanıcılara verilen en mantıklı tavsiye zarar satış yapmak yerine BTT'nin tekrar yükseliş trendine girmesini beklemeleri olacaktır.

DOGE Coin kaç TL? DOGE çakılmaya başladı! DOGE Coin alınır mı?


BitTorrent BTT video analiziBitTorrent BTT Grafik analizi


Yiğitcankolday adlı kullanıcının analizine göre:Btt projesinin ve ekibinin güzel çalıştığına inandığım ve ilerleyen dönemlerde ismini daha da fazla duyacağımıza inandığım bir yatırım aracı. Geçtiğimiz günlerde güzel sıçramalar yapmış, yatırımcısının yüzünü bir hayli güldürmüştü. Şuan yükselen major trendinin içinde ilerliyor geniş pencereden bakıldığında. Fakat geçtiğimiz hafta düşen bir minör trend oluşturmuş gözüküyordu. Şuan minör trendini kırmış gözüküyor fakat trene atlamak için henüz biraz erken, trend üstünde ki 4h mum kapanışlarında yatırım düşünülebilir. Grafik takip edilmelidir. Destek ve direnç noktaları grafikte belirtilmiştir. Takip amaçlı olup asla yatırım tavsiyesi değildir!
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum