BitTorrent (BTT) ve Holo (HOT) için beklenen yükseliş başladı!

Büyük beklentide olan HOT coin ve BTT coin yatırımcılarının bekledikleri yükselişi gün boyu sürdü. BitTorrent (BTT) ve Holo (HOT) ne durumda?

BitTorrent (BTT) ve Holo (HOT) için beklenen yükseliş başladı!
Editör: Hakan AMAN
15 Nisan 2021 - 18:52 - Güncelleme: 20 Nisan 2021 - 23:12
Günlerdir yatırımcıların yüzünü güldüremeyen alt coinlerden biri olan Holo HOT ile BitTorret BTT coin için bu sabah saatlerinde trend yukarı yönlü döndü. BitTorrent (BTT) coin ve Holo (HOT) coin yükselişe geçti. Peki Holo yükselişi ne kadar sürecek? HOT ve BTT coin için 15 Nisan yükseliş zamanı başladı.

Kripto para borsalarında kıpırdamayan, sürekli aşağı çekilen iki coin için yükseliş trendi başladı. Geçtiğimiz haftalarda sert yükselişler sonrasında başlayan düşüşler ile birlikte bu sabah uzun bir bekleyiş sona erdi. Milyonlarca yatırımcıyı  bu 2 alt coin yükselişi oldukça sevindirdi.

Son günlerde oldukça fazla merak edilen 2 kritik coin için nihayet yükselişe geçiş başladı. 15 Nisan Perşembe gününe girilirken, sahur vakti başlayan yükselişler yüzde 10-15 civarı gerçekleşti. Son 24 saatte gereke Holo HOT coin gerekse BitTorrent için düşüş sona ermiş gibi gözüküyor. Yapılan tahmin ve analizlerle birlikte HOT ve BTT nereye kadar sıçrayacak merak konusu..

BitTorrent (BTT) için gemi batıyor! BTT coin ne zaman yükselecek? BTT video analizi!


Akşam saatlerinde 0.07090 ile en yüksek seviyesini gören BitTorrent (BTT) gün içerisinde en düşük 0,05800 TL'den işlem gördü. Son 24 saatte ise BitTorrent yüzde 13 civarında bir yükseliş elde etmiş oldu. Halen yükseliş trendi sürüyor.

DOGE Coin kaç TL? DOGE çakılmaya başladı! DOGE Coin alınır mı?


Holo HOT coin'de ise 0,13300 TL en düşük seviyede işlem görürken, en yüksek 0,17500 TL ile işlem gördü. HOT coin bugün yüzde 17 civarında bir değer kazanmış oldu. Şu saatlerde hala yükseliş devam ediyor.