DOGE Coin kaç TL? DOGE çakılmaya başladı! DOGE Coin alınır mı?

DOGE coin 5 TL seviyelerini zorlamaya başladı. Nereye yükseleceği henüz kestirilemeyen DOGE coin kaç TL? DOGE coin ne kadar daha yükselecek? DOGE Coin alınır mı? İşte, DOGE coin günlük analizi.

DOGE Coin kaç TL? DOGE çakılmaya başladı! DOGE Coin alınır mı?
Editör: Mertcan BUDAK
16 Nisan 2021 - 17:09
Son zamanlarda adını en çok ünlü teknoloji şirketi SpaceX'in CEO'su Elon Musk tarafından duyduğumuz DOGE Coin gün içinde %140 artış yaşayarak tüm kripto para borsasını salladı. Tüm yatırımcıların DOGE coine geçmesiyle birlikte lsitelerdeki çoğu altcoin hatta Bitcoin bile kırmızı ışık yaktı. DOGE coin yükselişi devam edeck mi? Doge coin geleceği ne olacak?
 DOGE Coin düşmeye başladı!
16 Nisan tarihi ile yaklaşık %140 artış yakalayan DOGE, 1.1000 TL seviylerinden 3.600 TL seviyelerine çıkmıştı. Gün içinde saat 16:40 itibarı ile 3.600 TL rekorunu kıran DODGE çok sert bir düşüş yaparak 2,500 TL seviyelerine inerek yürekleri ağıza getirdi.

DOGE Coin alınır mı?


Gün içinde çok ciddi bir yükseliş yakalayan DODGE coin için en çok sorulan sorulardan biri ise alım yapılıp yapılamayacağı oluyor. Treni kaçırmak istemeyen kullanıcılar DOGE coin yatırımı yapmak için geç kalıp kalmadıklarını sorguluyorlar. Konu hakkında uzman yatırımcıların görüşü bu seviylerde PUMP yapmış bir coine girmenin son derece riskli olduklarını savunuyorlar. Yatırım uzmanlarına göre DODGE hafta sonu itibarı ile yatay pozisyona geçip 3 TL seviyelerini koruyabilir.

BU HABER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

BitTorrent (BTT) için gemi batıyor! BTT coin ne zaman yükselecek? BTT video analizi!


DODGE Coin geleceği nedir?


DODGE coin arkasındaki en önemli güçlerden biri şirketinin yatırımlarının ciddi bir kısmını buraya kaydıran Elon Musk oldu. Bu sebep dolayısıyla yatırımcıların büyük çoğunluğu DOGE coin'e büyük bir güven beslerken bir çok kullanıcı ise DOGE coin'in şişirilmiş bir proje olduğunu savunmakta. Gidişat öyle gösteriyorki DOGE coin belirli aralıklarda yaptığı ciddi oran artışları ile yatırımın bir kısmının tutulması gerektiği altcoinlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.