Holo (HOT) coin patlamayı bekliyor! Hot coin şaşırtacak! Holo kaç TL?

Son zamanlarda yükselişe geçmesi en çok beklenen coinlerden olan Holo coin ne olacak? Grafikler neyi gösteriyor? İşte, Holo (HOT) coin 21 Nisan analiz ve canlı grafiği.

Holo (HOT) coin patlamayı bekliyor! Hot coin şaşırtacak! Holo kaç TL?
Editör: Mertcan BUDAK
21 Nisan 2021 - 17:57
Nisan ayının başlarındaki yükseliş furyasına ciddi bir şekilde kapılan Holo (HOT) coin, 0,12 Tl seviyelerini aşarak 0,24 TL rekoruna yükselmişti. Piyasanın rehavetine kaplan yatırımcılar olumsuz senaryoyu düşünmeden yüksek birimlerden ciddi derecelerde HOT alımı yapmıştı. Yaklaşık 20 günlük düşüş trendinin ardından çoğu insan artık Holo (HOT) coinin yükselişe geçeceğine inanıyor.

Holo (HOT) Coin kaç TL?

21 Nisan tarihi sabah saatlerini 0,13 TL seviyelerinden açan Holo (HOT) coin, Gün içinde en düşük 0,12650 TL en yüksek ise 0,14100 TL seviyelerini gördü. Henüz 0,13 TL seviyelerinde yatay grafik çizen HOT kimi yatırımcıya göre BTC formasyonundan kopup yukarı yönlü fırlama yapabilir.
 HOT coin alınır mı?

Gün içinde ortalama 0,00800 TL makas yapan HOT coin kısa vade için al-sat fırsatları sunuyor. Geçmiş grafik durumu incelendiğinde orta vade için düşük makul bir alım miktarına ulaşan holo için hedefler tutarsa orta vadede ciddi kâr oranları kazandırabilir. Günlük grafik baz alındığında holo için makul alım birimleri ortalama 0,12500 TL gibi görünüyor.
 HOLO (HOT) Coin kullanıcı analizleri

mehmet_cem159 adlı kullanıcının holo coin analiziHolo coıne yatırım yapıp çok içerde kalan oldu. Yeni yatırımcı arkadaşlar malum tepeden alanlar patlayanlar oldu. Güzel bi desteği var 0.0134 seviyesinde aşşağı yönlü kırılıcağını düşünmüyorum BTC düşüş yaşamadığı sürece... 0.021 ve 0.022 direncini yukarı yönlü kırarsa Hot coın içinde ilk öncelikle 0.029, 0.030 ve burrası kırıldıktan sonrada 0.055 seviyelerine hızlı bir şekilde ilerleyebiliriz. (YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR)
 

Chiliz (CHZ) yükseliş trendinde! CHZ coin 21 Nisan video ve grafik analizi CHZ coin alınır mı?


Holo coin video analizi


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum