Chiliz (CHZ) yükseliş trendinde! CHZ coin 21 Nisan video ve grafik analizi CHZ coin alınır mı?

CHZ coin hafta ortasında yeşilleri yakmaya başladı. Yukarı yönlü tırmanışa geçen Chiliz, gelecek vadede yatırımcısına kâr sinyallerini yakmış gibi görünüyor.

Chiliz (CHZ) yükseliş trendinde! CHZ coin 21 Nisan video ve grafik analizi CHZ coin alınır mı?
Editör: Mertcan BUDAK
21 Nisan 2021 - 16:46 - Güncelleme: 21 Nisan 2021 - 17:51
Özellikle 18 Nisan'da kripto para borsasını silkeleme operasyonundan sonra BTC dahil çoğu coinde ciddi düşüşler oluşmuştu. Hafta ortasına geldiğimizde çoğu coin hala kendini toparlayamamışken CHZ coin neredeyse zararını ekarte edecek vaziyete geldi.

Kripto para piyasası sert düşüyor! kripto para dünyasında son gelişmeler


Chiliz (CHZ) coin kaç TL?

Nisan ayının ortalarına geldiğimzde bir kısım altcoinlerde kısa vadede yükseliş trendi yaşanmıştı. CHZ coin'de bu yükseliş trendinden nasibini yeterince almıştı. Gün içinde 4,1695 TL seviyelerinden kopup 6,6952 TL seviyelerine çıkan CHZ coin hiç beklenmedik bir anda yatırımcısına çok ciddi kârlar bırakmıştı. Hal böyle olunca yükseliş treninin kaçırmak istemeyen acemi yatırımcılar yüksek birimlerden CHZ ye akın etmeye başladı. Bu durumda, ciddi oranlarda panik satışlar, piyasadaki manipülasyonlar ve karmaşıklık nedeni ile bu yükseliş trendi sırasında çoğu altcoin kendini toparlamakta zorluk çekti. 18 Nisna gecesindeki ikinci sert silkeleme operasyonun ardından 5,3 TL seviyelerindeki CHZ 3,8 TL seviyelerine gerilemişti. Piyasadaki bu ciddi düşüşün ardından çoğu altcoin kendini toparlayamazken CHZ gün itibarı ile cizdiği grafikte neredeyse zararını ekarte edecek duruma geldi. CHZ coin 21 Nisan günü en düşük 4,0632 TL, en yüksek olarak ise, 4,7865 TL seviyelerinde ve hala tırmanışa devam ediyor.


CHZ coin alınır mı?

Chiliz (CHZ) coin, gün itibarı ile çizdiği yükseliş grafiğini henüz bozmamış durumda. Gün içinde yaptığı makaslarla bağzı durumlarda kısa vade için kârlı alım ve satım fırsatları sunmaya devam ediyor. Ancak BTC'nin henüz stabile oturmamış grafiği nedeni ve piyasadaki altcoinlerin hacminin farklı coinlere kaymasından dolayı CHZ'nin yukarı yönlü grafiğinin kısa vadede ne göstereceği bir çok yatırımcı için muamma.

Chiliz (CHZ) kullanıcı analizi


Keremkeser adlı kullanıcının CHZ için yaptığı grafik tablosuİLK DÜŞEN KIRLIMI GERÇEKLEŞTİĞİNDE İŞLEM AÇMIŞTIM, BTC DÜŞÜŞÜNDEN DOLAYI STOP OLDU. HALA BEKLENTİM DEVAM EDİYOR, RSİ 2 TEPE 2 DİP OLUŞTU, 19.04 TARİHİNDE GOLDEN CROSS GELDİ. BTC DURUMUNU STABİLİZE ETTİĞİNDE İŞLEME GİRMEYİ PLANLIYORUM. ŞAHSİ FİKİRLERİMDİR, TAVSİYE İÇERMEZ.

 

DOGE Coin kaç TL? DOGE çakılmaya başladı! DOGE Coin alınır mı?

BitTorrent (BTT) için gemi batıyor! BTT coin ne zaman yükselecek? BTT video analizi!

Chiliz (CHZ) coin güncel video analizi