Apple lansmanı ne zaman? Neler tanıtılacak?

Apple'ın yeni lansmanına saatler kaldı. Apple 2021 lansmanı için neler tanıtacak? Yeni apple ürünleri neler olacak? İşte, tüm detayları ile Apple lansmanı.

Apple lansmanı ne zaman? Neler tanıtılacak?
Editör: Mertcan BUDAK
20 Nisan 2021 - 14:43
Apple lansmanı ne zaman?

Apple'ın yeni lansmanı 20 Nisan akşamı saat TSİ 20:00'da ypılacak. Apple, yeni etkinliğinde bir çok sürpriz ile karşımıza çıkabilir. Lansman maalesef pandemi bahanesi ile online ortamda gerçekleştirilecek ve fiziksel hernangi bir etkinlik olmayacak.
 AirTags nedir? Apple lansmanında neler tanıtılacak?

Bildiğiniz gibi yapılan sızıntı haberleri sonrası kullanıcılar merakla Apple tarafından tanıtılacak olan AirTags cihazlarını bekliyorlar. AirTags'lar birnevi takip cihazı gibi çalışacaklar. Rozet şeklinde olacağını sızıntılardan tahmin ettiğimiz cihazı istediğimiz bir cismin üzerine yapıştırarak iPhone cihazlarından konum takibi yapabileceğiz. Apple geçtiğimiz yıllarda iphone'mu bul uygulamasının arayüzünde AirTags'larla ilgili yanlışlıkla bir sızıntı vermişti. O tarihten beri kullanıcılar AirTags'ları merakla bekliyorlar.
 Ayrıca haftalardır internet ortamında gezen sızıntılara göre, Apple bu lansmanda 2 yeni iPad modeli ve yeni bir iPad mini ile karşımıza çıkabilir. Ayrıca Apple, yeni iPad modellerinde daha büyük bir ekran ile karşımıza çıkabilir. Apple yeni iPadler için tasarım olarak yeni iPhone'lerdeki gibi köşeli tasarıma gidebilir.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.