Horizon Zero Dawn ücretsiz oldu! PlayStation at Home nedir?

Sony'nin pandemi döneminde başlattığı Play at Home kampanyası son hızıyla devam ediyor. Sony'nin kampanya dahilinde sınırlı süre ücretsiz olarak dağıttığı oyun Horizon Zero Dawn Compelete Edition oldu. İşte kampanya detayları ve ücretsiz oyunların tüm listesi.

Horizon Zero Dawn ücretsiz oldu! PlayStation at Home nedir?
Editör: Mertcan BUDAK
20 Nisan 2021 - 14:23
Bildiğiniz gibi Sony Interactive Entertainment, pandemi döneminin ilk kampanyalarından olan Stay Home furyasına oyuncuları evlerinde tutmak için ücretsiz oyunlar vereceğini açıklayarak dahil olmuştu. Sony kampanyaya oldukça iyi düşünülmüş bir isimle dahil oldu, Play at Home.

Sony Interactive geçtiğimiz yıl pandemi döneminin başlarında oldukça cömert davranarak Uncharted serisi, Journey ve ratchet clank gibi büyük kitlelerce sevilen oyunları ücretsiz olarak sunmuştu. PlayStation Store'da hali hazırda devam eden Play at Home kampanyalarıda bulunmakta. Devam eden kampanya detayı için bkz.

Play at Home yeni ücretsiz oyunu: Horizon Zero Dawn Complete Edition

Sony, Play at Home kampanyası dahilinde bu kez daha cömert davranarak büyük yapımlı bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Horizon Zero Dawn'a PS Store üzerinden bir kez ücretsiz şekilde erişmeniz halinde, oyun sonsuza kadar sizin olacaktır. Ayrıca oyunu oynamak veya ücretsiz edinmek için PSN Plus aboneliğine ihtiyacınız olmamaktadır.

Horizon Zero Dawn Compete Edition'ı 20 Nisan saat 06.00 ile 15 Mayıs saat 06.00 arasında ücretsiz olarak alabilirsiniz.
Haberlerimizi FacebookTwitter hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum