GXS coin yorum - GXS olumsuzluklara rağmen yeşil yakmaya devam ediyor

Sabah saatlerinde BTC tarafından gelen olumsuz haberlere rağmen artış göstermeye devam eden GXS coin, 1 dolar seviyelerinde tutunmaya çalışıyor. İşte, 4 Haziran GXS coin güncel verileri.

GXS coin yorum - GXS olumsuzluklara rağmen yeşil yakmaya devam ediyor
Editör: Mertcan BUDAK
04 Haziran 2021 - 13:40
Sabah saatlerinde Elon Musk tarafından peş peşe gelen olumsuz Bitcoin Tweetleri sonrasında tekrardan düşüşe geçen piyasa ortamında yeşil yakmayı başarabilen coinlerden biri olan GXS coin, geleceğe dair büyük umutlar vaat ediyor

GXS ile ilgili internet ortamında dolaşan "mainnet güncellemesi" ve "yeni proje anlaşmaları" her ne kadar asılsız ve resmi kaynaklar tarafından doğrulanmamış olsa da, bir çok yatırımcı tarafından güven ortamı oluşturmaya yetmiş durumda. Uzun süredir borsalarda üst listelerde gördüğümüz GXS geleceği nedir? İşte, 4 Haziran GXS coin grafik verileri.

GXS coin alınır mı? GXS grafik analizi

Sersefil adlı kullanıcının GXS grafik yorumuAlım bölgesinde. Orta uzun vade 3x potansiyeli mevcut görünüyor. Ytd.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Doge bu sefer Ay'a çıkacak mı? Doge coinbase'de ne zaman listelenecek? 3 Haziran Doge yorum

Holo yorum - HOT coin geleceği şaşırtacak - 2 Haziran güncel holo analiz

Shiba coin yeniden bir sıfır atma çabasında - Shiba Inu 2 Haziran yorum

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!GXS coin 4 Haziran grafik verileri
GXS coin 4 Haziran gününe 1,25 dolar seviyesinden düşerek 1 dolar seviyesi ile başlangıç yaptı. Aynı saatlerde Elon Musk tarafından gelen olumsuz BTC baskılarına rağmen nispeten olumlu grafik çizmeyi başaran GXS, yazımızın düzenlendiği dakikalarda 1,030 dolar seviyelerinde işlem görmekte. Keza kapanış bu seviyelerde olursa önümüzdeki grafik GXS için oldukça olumlu olabilir.

GXS coin gün içerisinde en düşük 0,87 dolar seviyesinde işlem gördü. Bu noktalar mantıklı alım seviyeleri olarak geçerliliğini koruyor. Ancak, BTC tarafından olumsuz haberler gelmeye devam ederse daha dip seviyelerin görülmesi muhtemel. GXS coin gün içerisinde en yüksek 1,087 dolar seviyesinde işlem gördü. GXS'in 24 saatlik işlem hacmi ise, 84,048,192.12 seviyelerinde.


YORUMLAR

  • 0 Yorum