Doge bu sefer Ay'a çıkacak mı? Doge coinbase'de ne zaman listelenecek? 3 Haziran Doge yorum

Elon Musk Tweetlerinin tekrar başlaması ve coinbase listelenme haberi sonrası yeniden yükselişe geçen Doge hededi kaç dolar? Doge coin alınır mı? İşte, 3 Haziran Doge coin grafik verileri.

Doge bu sefer Ay'a çıkacak mı? Doge coinbase'de ne zaman listelenecek? 3 Haziran Doge yorum
Editör: Mertcan BUDAK
03 Haziran 2021 - 13:02 - Güncelleme: 04 Haziran 2021 - 08:57
Kripto para piyasası Doge coin ile son yılların en ilginç manipülasyon olaylarına şahit oluyor. SpaceX şirketi CEO'su Elon Musk'ın adına NFT eserler yarattığı ve sürekli sosyal medya hesaplarından paylaştığı Doge coin, ciddi fiyat artışları ile karşılaşmıştı. Elon Musk tarafına yapılan baskılar sonucunda bir süre sessiz kalan Doge, yeniden şahlanışa geçme çabalarında. Peki, Doge coin yeni hedefi kaç dolar?

Doge coin coinbase borsasında ne zaman listelenecek?

Gün içerisinde +%8 büyüyen Doge, özellikle coinbase listelenme haberi sonrasında yatırımcılarını tekrardan büyük beklentiler içerisine soktu. Türkiye saati ile 19:00'da coinbase borsasında listelenecek olan Doge, işlem sonrasında muhtemel fiyat artışına gidecek.

Elon Musk rahat durmuyor manipüle ediyor! Kırık kalp tweeti sonrası tepki yağıyor


Doge coin alınır mı? Doge coin geleceği - Doge grafik analizi

kriptoturker adlı kullanıcının Doge coin grafik analiziDoge coin, düşen trendi kırarak yukarı yönlü ilk hareketini gerçekleştirdi ve 0,40000 seviyesini gördü. Burayı geçmesinin ardından orta vadede TP-2, TP-3, TP-4 takip edilebilir. Bir haberle marsa yolculuğu başladığı için bu durum daha kısa süre içinde de gerçekleşebilir ancak yine bir haberle de çakılma ihtimali olduğu için dikkat etmek gereli diye düşünüyorum.

Teknik anlamda BTC'nin hareketi yatay olarak devam ediyor. Bu şekilde ilerlediği taktirde olumsuz bir tablo oluşması pek mümkün görünmese de yine de dirençten satış baskısı yerse destekler grafiktedir.

NOT: Çizmiş olduğum grafikler kendime eğitim niteliğindedir. Kesinlikle, Yatırım Tavsiyesi Değildir.


BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Shiba Inu (SHIB) coin yeniden yükselişe geçti! 3 Haziran Shiba yorum

Holo yorum - HOT coin geleceği şaşırtacak - 2 Haziran güncel holo analiz

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!


Doge coin kaç dolar? 3 Haziran Doge coin grafik verileri

Doge coin, deyim yerindeyse Haziran ayına tekrardan bomba gibi girdi. Sosyal medyada manipülasyonları bir nebze durdurulan Elon Musk'ın uzun süre sessiz kalması sonrasında, 0,3 dolar seviyelerine kadar gerileyen Doge, Haziran başında 0,44 dolar seviyesine kadar yükseldi. 3 Haziran gününe 0,43 dolar bandında giren Doge, bu seviyelerde tutunarak yatay grafik çizmeye devam ediyor.

Doge coin 3 Haziran tarihinde en düşük 0,40 dolar en yüksek ise, 0,44 dolar seviyelerinde işlem gördü. Doge coin 24 saatlik işlem hacmi ise 3,068,628,253.03 dolar seviyelerine kadar yükseldi.
Haberlerimizi FacebookTwitter hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum