Shiba Inu (SHIB) coin yeniden yükselişe geçti! 3 Haziran Shiba yorum

Mayıs ayının sonlarına doğru terste kalan Shiba, Haziran ayı sonları için umut vaat ediyor. Peki, Shiba Inu alınır mı? Shib coin geleceği nedir? İşte, 3 Haziran SHIB coin güncel grafik verileri.

Shiba Inu (SHIB) coin yeniden yükselişe geçti! 3 Haziran Shiba yorum
Editör: Mertcan BUDAK
03 Haziran 2021 - 12:24 - Güncelleme: 04 Haziran 2021 - 08:57
Mayıs ortalarına BTC kaynaklı ilk sert düşüşünü yaşayan Shiba, Haziran ayı için umut vaat ediyor. Özellikle son zamanlarda piyasada dolaşan Shiba Inu ve Çin merkezli dev e-ticaret platformu Alibaba'nın destek projesi, her ne kadar resmi kaynaklar tarafından henüz doğrulanmamış olsa da, yatırımcıların büyük çoğunluğunu Shiba'ya çekmeyi başarmıştı.

Shiba, özellikle bol sıfırlı bir coin olması ve gün içerisinde ciddi oranlarda makas hareketleri yapabilmesi sebebi ile, Kısa yoldan küçük yatırımlarla büyük paralar kazanmaya çalışan yatırımcıların oldukça ilgisini çekmiş durumda. Hal böyle olunca piyasada oluşan en ufak düşüş sırasında etrafa olumsuz ve bilinçsiz haberler yayılabiliyor. Özellikle ülkemizin kripto para dünyasında önemli bir payının olduğunu göz önünde bulundurursak, bu tarz olumsuz haberlerin piyasayı ciddi şekilde manipüle ettiğini görebiliriz. Peki, Shiba için Haziran ayı beklentileri neler? Shiba coin alım noktaları nereler? İşte, 3 Haziran Shiba Inu güncel verileri.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Elon Musk rahat durmuyor manipüle ediyor! Kırık kalp tweeti sonrası tepki yağıyor

Holo yorum - HOT coin geleceği şaşırtacak - 2 Haziran güncel holo analiz

Shiba coin yeniden bir sıfır atma çabasında - Shiba Inu 2 Haziran yorum

GXS coin nedir? GXS coin 1 dolar yolunda! GXS alınır mı?Shiba kaç dolar? 3 Haziran Shiba grafik verileriHaziran başında görece sert bir yükseliş yaşayan Shiba, 0.000007 dolar seviyelerinden, 0.000009 dolar seviyelerine kadar iz bırakmıştı. Ertesi gün ufak bir topralama sürecine giren SHIB, en dip nokta olan 0.00000827 dolar seviyesini gördükten sonra tekrardan yükselişe geçti. 2 Haziran öğlen saatlerinde 0.00001049 dolar seviyesine iz bırakan Shiba, bu noktada henüz tutunmayı başarmış değil. Güne ufak çaplı düşüşle başlayan Shiba, sabah saatlerine doğru %10 yukarı grafik çizerek, 0.00000992 seviyelerine kadar ilerledi. 0.00001 dolar seviyelerinde ciddi satış emirleri ile karşılaşan Shiba, BTC tarafından olumlu haberler gelmesine rağmen henüz 0.00001 noktasını aşabilmiş değil.

Shiba Inu, 3 Haziran tarihinde en düşük 0.00000929 dolar, en yüksek ise, 0.00001011 dolar seviyelerinde işlem gördü. Shiba coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 385,214,993.11 dolar olarak görüldü.

Shiba coin alınır mı? Shiba grafik analizi

blackmagicibo adlı kullanıcının Shiba Inu grafik yorumuKYTD (Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir) Tamamen istek üzerine çizilmiştir.
Bir TOBO görünümü mevcut. ONAY a dönmüş görünüyor. Belirtilen yerdeki direnci aşmadan işlem açmak riskli. BTC durumu her zaman gözetilmeli.
Belki yatırım danışmanlarınız da onay verirse işe yarayabilir.
Yatırım Danışmanınıza onay almadan sadece çizimlerime göre işlem açmak ciddi boyutlarda maddi ve manevi kayıplar vermenize sebep olabilir. Sorumluluk tamamen yatırımcının kendisine aittir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum