Holo yorum - HOT coin geleceği şaşırtacak - 2 Haziran güncel holo analiz

Holo coin, düşen trendi kırmayı bekliyor! Piyasa toparlanmaya başladığında muhtemel en ciddi fiyat artışını yakalaması beklenen gözde altcoin Holo oldu. İşte, 2 Haziran holo coin grafik analizleri ve güncel verileri.

Holo yorum - HOT coin geleceği şaşırtacak - 2 Haziran güncel holo analiz
Editör: Mertcan BUDAK
02 Haziran 2021 - 15:07 - Güncelleme: 04 Haziran 2021 - 08:57
Nisan ayının başında 0,03 dolar sıçrayışı ile çok kısa sürede adını duyuran holo, o tarihten bu yana talihsizliklerle baş başa kaldı. 0,03 yükselişi sonrası uzun bir düşüş trendine giren holo, düşüşü kırdığı sırada ilk darbeyi DOGE'den yedi. Doge manipülasyonları sonrası altcoinlerin hacminin Doge tarafına kayması işleri holo için zora sokmuştu. Daha sonraları tekrardan ufak bir toparlanma sürecine giren Holo, bu seferde piyasadaki BTC dalgalanmasına yakalanarak tekrardan geri çekilme yaşadı.

Holo coin, önümüzdeki haftalarda BTC tarafından olumsuz haberler gelmediği taktirde düşüş trendini kırmayı başarırsa ciddi sıçrayışlarla baş başa kalabilir.

Elon Musk rahat durmuyor manipüle ediyor! Kırık kalp tweeti sonrası tepki yağıyor


Holo kaç dolar? HOT grafikHolo coin 2 Haziran tarihine 0,0083 dolar seviyesine gerileyerek girdi. Sabah saatlerine doğru yükselişe geçen holo, 0,0084 dolar seviyelerine kadar yükseldi. 2 Haziran tarihinde Holo coin en düşük 0.008410 dolar en yüksek ise, 0.008909 dolar seviyelerinde işlem gördü. Holo coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 30,823,830.69 dolar olarak görüldü.

Holo (HOT) coin geleceği - Holo coin grafik analizi

kriptoturker adlı kullanıcının Holo grafik yorumuBU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Dogecoin sert yükseldi! Dogecoin 2 Haziran grafik yorum, hangi seviyelere hazırlanıyor?

Shiba coin yeniden bir sıfır atma çabasında - Shiba Inu 2 Haziran yorum

GXS coin nedir? GXS coin 1 dolar yolunda! GXS alınır mı?

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!


Merhaba dostlar,

HOT, ATH (Tüm zamanların en yüksek seviyesi) yaparken FOMO (Fırsat kaçırma korkusu) ile alım yapanlar ne yazık ki içeride kaldılar. BTC'nin art arda gelen düşüşleriyle ve en son 30k'ya iğne atmasıyla da iyice kötü bir durum aldı.

Geldiğimiz noktada eğer elinizdeki malı satmadıysanız FIBONACCI seviyelerine göre belirlediğim destek ve direnç bölgelerini takip edebilirsiniz.

HOT, düşen trendini henüz kırabilmiş değil. Bu bizim için düşen trendden bir tepki alabilme ihtimalini gösteriyor. Ancak piyasanın düzelmeye yüz tuttuğu zamanlarda düşen trendi 3 kez net bir şekilde bir kere de yaklaşarak kırmaya çalışmış. Hacimli bir yükselişin gelmesi halinde düşen trend kırılımı gelecektir. Nitekim kırılımın gelmiş olduğu nokta 0,009700 seviyelerine denk geliyor. Hacimli kırılım geldiği taktirde destek ve direnç bölgelerini takip edebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere arada belirlediğim bir yükseliş trendi (turuncu yatay çizgi) mevcut. Aynı zamanda bu trend yatay bir direnç görevi de görecek. Bu sebeple yukarı yönlü kırılımda, HOT yükseliş trendine geldiğinde bir tepki alabilir ancak burası aşılırsa ani bir patlama gelebilir. Bu noktada kesinlikle ve kesinlikle FOMA'ya dikkat etmelisiniz.

Şimdi gelelim olumsuz senaryomuza.

HOT, aslında Nisan ayının ilk haftasından beri bir düşüş trendi içerisinde. Buna düzeltme gözüyle bakacak olursak aslında piyasanın normale dönmesiyle kendisini toparlaması lazım. Yine de bu düzeltmenin devam etme ihtimali üzerine düşünecek olursak;
BTC'nin 38-36 k bandında seyri halinde mavi desteğin kuvvetli bir şekilde çalacağını düşünüyorum. BTC piyasadaki kişilerin beklentisinin aksine bir hareket sergiler ve 30'k nın altına sert düşüşler yaparsa 0.004722 ve ardından 0.003625 seviyeleri gündeme gelebilir. Böyle bir durum olursa grafikte mutlaka güncelleme yaparak takip ederiz.

Şuanda ben yukarı yönlü bir hareket olacağını düşünüyorum. Umarım içerde kalan herkes yukarı yönlü hareketlerde karlarını toplarlar ve zarardan kurtulurlar.

NOT: Çizmiş olduğum grafikler eğitim amaçlıdır ve kendime not niteliğindedir. İlerlemeyi takip edebilmek adına tamamen kişisel görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

YORUMLAR

  • 0 Yorum