Shiba (SHIB) bilinçsiz yatırımcıyı üzdü! SHIB coin 19 Mayıs grafiği

Son zamanların en çok konuşulan coinlerinden biri olan Shiba Inu, 19 Mayıs tarihinde bir sıfır daha atarak 3 basamaklı sayılara düştü. Düşüş sonrası ne olacağını merak eden yatırımcılar sosyal medya ve forumlara akın etti. İşte, 19 Mayıs Shiba coin grafiği.

Shiba (SHIB) bilinçsiz yatırımcıyı üzdü! SHIB coin 19 Mayıs grafiği
Editör: Mertcan BUDAK
19 Mayıs 2021 - 16:53
Gate.io'da listelendikten sonra neredeyse %1000 değer arıtışı yakalayarak adından sıkça bahsettiren Shiba Inu (SHIBA) coin, liderliği çok sürmedi. Gate.io adresinde kendini kanıtladıktan sonra Binance borsasında listelenen SHIB coin, ilk gün güzel bir performans yakalayarak ortalama %120 daha değer kazanmıştı. SHIB coin Binance Global borsasındaki yaklaşık 2 haftalık macerasında kısmen iyi bir grafik çizerek varlığını korumaya çalıştı. Ancak özellikle Türkiye'de kripto para yatırımı yapmak isteyen bilinçsiz yatırımcılar yine şaşırtmadı, Haliz hazırda Gate.io borsasında %1000 ortalama değer artışı kazanmış bir coin'in yeni listelendiği Binance borsasında sanki dip rakamlardaymış gibi ciddi derecede alım yapan kullanıcılar, yatırım hedeflerini bir süre Shiba'da tutmak zorunda olacakları bir bekleme sürecine girdiler.
 Shiba (SHIB) coin 19 Mayıs grafiği
SHIB coin 19 Mayıs günü piyasadaki olumsuz manüpilasyon'un etkilerine dayanamayarak çoğu coin gibi ciddi düşüşün ilk sinyallerini verdi 0,000015 dolar seviyelerinde uzun süre seyreden SHIB coin, sabah saatlerine doğru kademeli olarak aşşağı yönlü ciddi bir düşüş grafiği ile yatırımcıları karşıladı.
 Shiba Inu coin, 19 Mayıs günü en düşük 0.00000630 dolar en yüksek ise, 0.00001651 dolar seviyesinde işlem gördü. Bu durumda yüksekten alım yapmış kullanıcılara düşük seviyelerden bir miktar SHIB alım fırsatı doğmuş oldu. Haliz hazırda geçmiş borsalardaki grafikler incelenmeden ciddi derecede yükseklerden alınan SHIBA zararlarını ekarte etmek için uygun fırsatlar deneyimli yatırımcıları cezbetmeye yetti.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum