Paribu, minimum emir miktarı hatası kullanıcıları çileden çıkarttı

Kripto para borsası Paribu, Bu kez kullanıcılarının karşısına çok daha kritik bir hata ile çıktı. Sayısı her geçen gün artan kullanıcıların şikayetleri üzerine henüz Paribu cephesinden açıklama veya destek gelmedi.

Paribu, minimum emir miktarı hatası kullanıcıları çileden çıkarttı
Editör: Mertcan BUDAK
05 Nisan 2021 - 15:59 - Güncelleme: 16 Nisan 2021 - 20:58
Özellikle ülkemizde kripto para piyasasına giriş yapan kullanıcıların sayısı her geçen gün inanılmaz derecede artış gösteriyor. Kullanıcıların, ilk etapta girdiği arayış genel olarak ülkemizde hizmet veren kripto para platformları oluyor. Bu platfromlardan bazıları sık sık gündeme erişim sorunları ile geliyor.

BitTorrent (BTT) için gemi batıyor! BTT coin ne zaman yükselecek? BTT video analizi!

 Özellikle çok uzun zamandır yatırımcılarına çok ciddi paralar kaybettiren teknik hatalar, bu tarz platformlara ve kripto para borsasına olan güveni azaltmaya yetiyor. Sosyal medyada ve online haber sitelerinde sık sık yeren alan haberlere göre; bu platformlar yatırımcının aylarca gözlemlediği değer artışı fırsatları geldiği sırada esrarengiz bir şekilde sürekli olarak panellere erişim hataları alıyorlar. Bu durumun çoğu yatırımcıda çok ciddi miktarlarda para kaybına sebep olduğunu görüyoruz. Bu problemin uzun süreden beri yaşanmasına rağmen henüz platformlardan sorun tespiti açıklaması veya çözümü gelmiş değil.

Paribu minimum emir miktarı hatası

paribu hata

Son zamanlarda internet ortamındaki şikayet platformlarında, forumlarda ve sosyal medyada çokça konuşulan bir hata daha meydana geliyor. Kullanıcılar, fırsat vakitlerinde alım satım yapmak için panele erişememe sorunu yaşarken birde bu yetmezmiş gibi normal zamanlarda satış işlemi yapmak için emir talimatı verdiklerinde, marketinde minimum emir miktarı 1000.00000000 olmalıdır. Gibi astronomik ve komik bir rakamla karşı karşıya kalıyorlar. Kimi kullanıcılar için bu hata br kaç saatte kendiliğinden çözülsede, kimi kullanıcılar bu durum ile günlerce karşı karşıya kalabiliyorlar.
 Özellikle kullanıcıların ve firmaların biraraya geldikleri şikayet platformlarında Paribu için açılan hemen hemen tüm konuların cevapsız bırakıldığını görüyoruz. Bu konu hakkında platform üzerinden destek taleplerinin ve iletişim amaçlı oluşturulan e-maillerin'de yanıtsız kaldığını görüyoruz. Durum hakkında henüz firma yetkililerinden açıklama gelmiş değil.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.