Paribu neden çöktü? Paribu'da işlem yapamayan yatırımcılar saç baş yoluyor...

Kripto para borsası Paribu yine çöktü! BitTorrent yükselişi karşısında Paribu server error hatası vererek daha önce olduğu gibi bir kez daha çöktü.

Paribu neden çöktü? Paribu'da işlem yapamayan yatırımcılar saç baş yoluyor...
Editör: Hakan AMAN
05 Nisan 2021 - 00:24 - Güncelleme: 05 Nisan 2021 - 15:37
Paribu çöktü mü? Paribu hangi coin yükselişine dayanamadı? Paribu neden çöktü işte son dakika gelişmesinin ayrıntıları. Milyonlarca üyesi bulunan ve aynı anda bir coin sert yükseldiğinde veya düştüğünde işlem yapmak isteyenler bugün Paribu'da bir kez daha hüsrana uğradılar. 

Kripto para borsaları içerisinde en önemli paya sahip olan Paribu, bu gece çöktü. BitTorrent (BTT) alt coin yükselişine dayanamadı. Paribu gün boyu yükselen BitTorrent ve diğer coinlerin yükselmesine izin vermeden çöktü. Binlerce yatırımcı işlem yapmak isterken bir anda kendilerini logout olarak site dışında buldular. Tekrar giriş yapsalar dahi bu kez işlem gerçekleştiremediler. 

Son aylarda sıkça karşımıza gelen kriptopara borsalarının çökmesi sorunu Paribu ile bir kez daha yaşandı. Daha önce defalarca çöken Paribu, bugün gece 23:30 itibariyle çöktü. Yatırımcılar işlem yapamadı. Alım ve satım emirleri takıldı kaldı. Yeni emirler oluşturulamadı. Söz konusu hata haberimiz hazırlanırken devam ediyordu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum