Mantra Dao (OM) coin günün kazandıran coini oldu! OM yorum - OM coin 23 Mayıs grafiği

Son haftalarda kripto para piyasasının kan ağladığı bu günlerde, listelerde neredeyse %25 yeşil ışık yakarak adından en çok söz ettiren coini Mantra Dao (OM) coin oldu. Peki, OM coin alınır mı? OM coin nedir? ve OM coin geleceği.

Mantra Dao (OM) coin günün kazandıran coini oldu! OM yorum - OM coin 23 Mayıs grafiği
Editör: Mertcan BUDAK
23 Mayıs 2021 - 16:21
Kripto para piyasasının girdiği bu çalkantılı dönemlerde haftalardır borsalarda yeşil grafik göremez olduk. 23 Mayıs tarihine girdiğimizde bu karmaşa ortamından kendini soyutlayan OM coin yaklaşık %25 kar artışı yakalayarak çok kısa süre içerisinde yatırımcıların odak noktası haline gelmeyi başardı. Peki Mantra Dao coin nedir?

Mantra Dao (OM) coin nedir?

Mantra Dao'yu basitçe anlatmak gerekirse, proje karşımıza Stake etme, ödünç verme ve diğer zincirler arası DeFi ürünlerine odaklanan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Proje ile ilgili yatırımcıların en çok dikkatini çeken özellik ise, Piyango sistemi olmuştur. Piyango sistemi dahilinde, yatırımcılar haftanın belirli günlerinde PoS onaylayıcı ödüllerinin %25'ini kazanma şansı elde edebiliyorlar.

Mantra Dao (OM) coin grafiğiOM coin 23 Mayıs tarihine, 0,20 dolar seviyelerinden girdi. Bir önceki gün, 0,26 dolar seviyelerine mum bırakan OM bu noktalarda dirençler oluşturarak yeni yükselişlerin sinyallerini yatırımcılarına vermişti. 23 Mayıs gününe tekrar döndüğümüzde OM coin'in 0,25 noktalarını tekrardan zorladığını görüyoruz. Om coin akşam saatlerine doğru ortalama 0,2 seviyelerinde grafik çizerek muhtemel bir yükselişin sinyallerini vermeye devam ediyor. 23 Mayıs tarihinde OM coin gün içerisinde en düşük 0,17 dolar en yüksek ise, 0,26 dolar seviyelerinde bulunmuş. OM coin 24 saatlik işlem hacmi ise dola bazında 40,364,336.64 olarak listelenmiş.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Revuto (REVU) coin nasıl ücretsiz alınır? Revu proje yatırımları 2 milyon doları aştı

Chiliz (CHZ) coin geleceği! CHZ coin 22 Mayıs analizi ve CHZ yorum

Shiba Inu (SHIB) coin talihsizce eriyor! SHIB coin yorum ve SHIB coin geleceği


OM coin kullanıcı grafik analizi0.2398 desteğine değip kendini yukarı atarsa renkli işaretli hedefler çabucak gelir. Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir. Amatörce yapılmış bir analizdir. Tüm analizler Bitcoin hareketlerine bağlıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum