HOLO (HOT) coin yorum 23 Mayıs - HOT coin son bir ayın en düşük seviyesine ulaştı!

Son aylarda kripto para piyasasında adından en çok söz ettiren coinlerden biri olan HOLO (HOT) coin son bir ayın en düşük seviyesine ulaştı. İşte, HOT coin 23 Mayıs grafiği.

HOLO (HOT) coin yorum 23 Mayıs - HOT coin son bir ayın en düşük seviyesine ulaştı!
Editör: Mertcan BUDAK
23 Mayıs 2021 - 19:19
Kripto para piyasasında neredeyse yeşil ışık yakan coin görülemez oldu. Bir yandan Çin tarafından gelen olumsuz kripto yapılandırmaları, diğer yandan ise, büyük teknoloji firmalarından gelen olumsuz manipülasyon haberleri başlta Bitcoin olmak üzere neredeyse tüm altcoinlerin dibe vurmasına neden oldu.
 Bu altcoinlerden şüphesiz adından en çok söz ettiren Holo (HOT) coin oldu. Özellikle geçtiğimiz Nisan ayının başında yakaladığı ciddi fiyat artışından sonra çoğu yatırımcının yüksek birimlerden ciddi yatırımlarını HOT'a kaydırması ve Holo'nun kısa sürede bu yatırımlara cevap vermemesi binlerce kişiyi terste bırakmaya yetmişti. Piyasanın ciddi derecede dibe çakıldığı bu günlerde Holo coin son bir ayın en düşük grafiğini çizmesi yatırımcılar tarafından büyük endişe ile karşılandı. İşte güncel veriler ile Holo (HOT) coin grafiği.


Holo (HOT) coin 23 Mayıs grafik verileriHolo coin, Nisan ayının başında ulaştığı 0,031 dolar seviyelerinden sonra derin bir düşüş grafiği çizmeye başlamıştı. Son dakikalarda piyasadaki bağzı büyük yatırımcılardan gelen olumlu haberler sonrasında yeşil ışık yakmaya başlayan Holo coin, piyasanın tamamının dibe çakılması sonrasında talihsiz zamanlar geçirmeye başladı. Öyle ki, 23 Mayıs tarihine geldiğimizde HOT coin, sabah saatlerinde 0,007 dolar seviyelerinde tutunarak uzun saatler yatay bir grafik çizmeye başlamıştı. Ancak akşam saatlerine geldiğimizde Holo için işler daha fazla kötüye giderek sırası ile kademeli olarak önce 0,0062 dolar daha sonra ise en dibe vurarak 0,005 dolar seviyelerine kadar geriledi.


Holo (HOT) coin, 23 Mayıs tarihinde en yüksek 0,007 dolar en düşük ise, 0,005 dolar seviyelerini gördü. HOT coin 24 saatlik işlem hacmi ise dolar bazında 47,239,735.59 olarak görüldü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum