Holo (HOT) coin şaşırtacak! HOT ne zaman yükseliyor? HOT coin 4 Mayıs yorum

Holo (HOT) coin şaşırtacak! HOT ne zaman yükseliyor? HOT coin 4 Mayıs yorum

Holo (HOT) coin şaşırtacak! HOT ne zaman yükseliyor? HOT coin 4 Mayıs yorum
Editör: Mertcan BUDAK
04 Mayıs 2021 - 12:53 - Güncelleme: 04 Mayıs 2021 - 13:02
Holo (HOT) coin 5 Nisan tarihinde zirve noktası olarak gördüğü 0,25 TL seviyelerinden sonra girdiği düşüşü henüz ekarte etmiş değil. O tarihten bu yana neredeyse 1 aylık bir süreç içerisinde aşşağı yönlü salınımına devam eden Holo coin için, 26 Nisan tarihi önemli bir gündü. Öyle ki, HOT coin 26 Nisan tarihinde 0,10 TL seviyelerinden fırlayıp 0,14 TL seviyesinin zorlamış ve ortalama 0.12 TL seviyelerinde tutunmuştu. Yakaladığı uzun süreli düşüş trendinden sonra Holo coin'in uzun bir süre yatay grafik çizmesi kimi yatırım uzmanlarına göre ciddi bir yükselişin ilk toparlama sinyalleri oldu. Uzun süredir artan hacim ve ciddi derecede şişen piyasa nedeni ile, yurt dışı kaynaklı önemli yatırımcılar bile Holo coin'e ciddi derecede yönlerini çevirmiş durumdalar. Öyle ki, çoğu yatırımcıya göre yakında gerçekleşmesi beklenen golden croos'da en büyük kârı Holo yatırımcıları alacaklar.

Holo (HOT) coin 4 Mayıs grafik - Holo coin yorum

holo coin nedir

Holo Coin, 4 Mayıs gününe çok sert bir düşüş ile girdi. Saat 03:00'e kadar 0.127 TL seviyelerinde olan HOT coin, Saat 03:00 sırasında ciddi bir çakılma yaşayarak 0.113 Seviyelerine kadar indi. Bu düşüşten sonra toparlamaya geçen Holo coin, gün içinde henüz 0.121 TL seviyelerine tutunmuş durumda. Holo coin 4 Mayıs günü en düşük 0.113 TL ve henüz en yüksek ise, 0,134 TL seviyelerini görmüş durumda. Holo (HOT) coin 24 saatlik işlem hacmi ise Türk lirası bazında 317,404,497 TL seviyelerinde.
 Holo (HOT) coin alınır mı?


Holo coin 0.25 TL rekor zamanlarında bir çok acemi kullanıcıyı kendine çekip uzun bir düşüşe geçtiği için, çoğu acemi yatırımcı tarafından olumsuz eleştirilere sıkça konu oluyor. Ancak söylemeliyiz ki, Holo'nun düşüş trendi sonunda daralan formasyonu Bitocin'in piyasa silkeleme operasyonuna denk gelmeseydi. Bu gün çok farklı fiyat oranlarında olabilirdi. Keza geçriğimiz bir kaç gündür uzun süreli yatay grafik çizen Holo, ciddi bir ivmelenmenin beklentilerini doğuruyordu. Ancak yine BTC tarafından gelen piyasa düşüklüğü Holo'yu bir nebze daha geriye attı. Piyasada işlem yapan çoğu kullanıcı bu düşüşün ciddi bir ivmelenmesi olacağına inanıyor.

Bu yazı düzenlenirken Holo coin 0,121 TL seviyelerindedir. Gün içinde yaşadığı düşüşten sonra 0.117 TL alt direncinin çalıştığını görüyoruz. Bu durumda 0,11 TL gün için uygun alım noktası olabilir. Ancak, 0.124 Tl seviyelerine dikkat edilmesi gerekiyor. Keza Gün içinde bir defa bu seviye zorlanmış ve aşılamamış durumda.
 Holo (HOT) coin analiz

kriptohocamiletisim Holo (HOT) coin analizi

holo

Alçalan Bayrak Formasyonu Tamamlanmış Görünüyor. Fibonaccide 0.618 tamda geçmişte
zirve hareketinin Destek çizgisiyle kesişiyor. Bu seviyeyi kırıp retest onay verdiğinde Herşey mümkün görünüyor. Yatırım Tavsiyesi değildir.
 Holo (HOT) coin video inceleme