BitTorrent (BTT) gelceği ne olacak? BTT fena patladı. BitTorrent ne zaman yükselecek?

BitTorrent (BTT) gelceği ne olacak? BTT fena patladı. BitTorrent ne zaman yükselecek?

BitTorrent (BTT) gelceği ne olacak? BTT fena patladı. BitTorrent ne zaman yükselecek?
Editör: Mertcan BUDAK
23 Nisan 2021 - 18:37
Nisan ayının son haftalarına yaklaştığımız şu günlerde kripto piyasası çalkantılı zamanlar geçiriyor. Devletlerin baskıları, dolandırıcılık iddiaları, intihar haberleri, konvansiyonel medya manipülasyonları gibi birçok faktörle boğuşmak zorunda kalan kripto para borsası, neredeyse tüm birimlerinde kırmızı ışık yakmış durumda.

23 Nisan sabah saatlerinde aşşağı yönlü düşüşün daha sert bir şekilde hissedildiği bir zaman dilimine girildi. Bu düşüş esnasında en çok etkilenen coinlerden biri ise, BTT oldu. BitTorrent, 23 Nisan sabahından itibaren düşmeye devam ediyor. Sabah saatlerind başlayan düşüş sonrasında panik satış yapan acemi yatırımcılar kısa vadede ciddi zararlara neden oldular.
 BitTorrent (BTT) kaç TL?

23 Nisan sabah saatlerinde ciddi çakılma gören BTT, günün en düşük seviyesini 0,041 TL de gördü. BTT için günlük en yüksek seviye ise, 0,063 TL oldu.

Özellikle son haftalarda uzman yatırımcıların yaptığı analizler sonucunda şayet grafikler çalışırsa BTT'yi güzel günler bekliyordu. Gitgide daralan üçgen formasyonu ve krılan direnç noktaları sonucunda grafiklere göre BTT yukarı yönlü ciddi bir artışa geçecekti. Ancak Bitcoin'in ciddi düşüşü sonrasında piyasada sert rüzgarlar esti. BTC düşüşü beraberinde altcoinleride etkileyerek, yukarı yönlü beklenen kırılımı ciddi oranda aşşağı çekti. Henüz toparlanmaya başlamayan piyasada düşüş ne kadar sürecek merak konusu.


BiTorrent kullanıcı analizi

tugratasci tarafından yapılan BTT grafik analiziBTT şu an güçlü bir destek üstünde ve dikdörtgen formasyonu içinde hareket ediyor. Önceki hafta düşeni kırmıştı. Şu an da düşeni kırmaya yakın duruyor. Hem düşeni kırar hem de dikdörtgenin üstüne doğru hareketlenirse tekrar artış gelebilir.

Analizlerim yatırım tavsiyesi içermemektedir. Tamamen kendimi geliştirme amaçlıdır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum