Chiliz (CHZ) 23 Nisan'da sert düştü! CHZ coin kayıplar toparlanır mı?

Chiliz CHZ coin için sert düşüşler ve dalgalanmalar gün boyu devam etti . Chliz coin düşüş trendinde çökmeye devam etti.

Chiliz (CHZ) 23 Nisan'da sert düştü! CHZ coin kayıplar toparlanır mı?
Editör: Hakan AMAN
23 Nisan 2021 - 18:25 - Güncelleme: 23 Nisan 2021 - 18:32
Chiliz (CHZ) coin sert düşüş ile günün en fazla kaybeden coinlerinden biri oldu. CHZ coin kritik düşüş ne kadar sürer? CHZ coin yükselişi ne zaman başlar? 23 Nisan Chiliz coin son durum...

Kirpto para borsalarında kırmızıya dönüş devam ediyor. Bitcoin başı çektiği Cuma düşüşü tüm alt coinleri olumsuz etkiledi. Düşüş coinlere göre şu sıralarda devam ediyor. Milyonlarca yatırımcı gözünü grafiklere yeni yorum ve analizlerden ayırmıyor.

Chiliz (CHZ) coin için Cuma günü nasıl geçiyor sorusunun yanıtı düşüş! CHZ coin sert düşen coinler arasında yer aldı. Sabah saatlerinde başlayan sert düşüş tufanına CHZ coin ik sıralardaydı. Chiliz gün içerisinde en düşük seviye olan 2,5400 TL en yüksel ise 4,3030 yüzde 50'ye yakın bir değer kaybı yaşadı. Yatay düşüş trendine giren CHZ coin için beklenen sert yükseliş yerini sert çakılmaya bırakmış oldu. Hafta sonu piyasalar kıymete binecek.

Hafta sonu yaklaşırken, Cumartesi ve Pazar günü için tüm coinler yavaş toparlanmaya başlar mı bilinmez ancak düşüş tamamiyle BTC'ye dayalı ve sert hissedildi. Yatırımcıların tamamı düşüşten etkilendi. Chiliz (CHZ) gün boyu düşüşünü sürdürüken, yatırımcılar düşüşlerin bir an önce yükselişe dönmesini bekliyor.

Diğer taraftan basına dün yansıyan bir diğer önemli gelişme ise CHZ'nin yaktığı coinler oldu. Söz konusu yakınma ile birlikte 1 miyon dolar değerinden daha fazla bir coin yakımı gerçekleştirildi. Toplamda 2 milyon 23 bin 97 adet CHZ imha edilirken, CHZ yaşanan büyük düşüş ile birlikte bu sabah itibaryle önemli değer kayıpları yaşattı. Şu saatlerde ise 3,2250 TL seviyesinden işlem görüyor.

Olanlar oldu.. (Xxyyxxyy)

Chiliz / TetherUS (BINANCE:CHZUSDT) 0.39269 −0.07239 −15.57%

Dikkatli olun piyasa dusus yonunde. Chz de obo tehlikesi var 0.30 $ hedef seviyesi dedigim zaman kotu yorumlar almistim. Ama malesef piyasanin hali bu .
Dikkatli olun paranizi hic etmeyin.


Olanlar oldu.. (Xxyyxxyy)
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.