GMT coin nedir, neden yükseliyor? STEPN GMT coin yorum, geleceği...

STEPN GMT coin geleceği merak ediliyor. GMT coin yükseliş sürerken, GMT coin nedir soruları en fazla aranan google kelimelerinden biri oldu. Yatırımların aktığı GMT coin hakkında ayrıntılar...

GMT coin nedir, neden yükseliyor? STEPN GMT coin yorum, geleceği...
Editör: Mertcan BUDAK
01 Nisan 2022 - 08:53 - Güncelleme: 11 Nisan 2022 - 16:51
1 Nisan 2022 GMT coin çılgın yükselişi devam ediyor. 10 günlük artışı yüzde 400 üzerine çıkan STEPN GMT coin google sorguları gelmeye devam ediyor.Google üzerinden yoğun bir GMT coin nedir araması var. Teknorium olarak sizlere GMT coin nedir sorusunun yanıtını ve ayrıntılarını hazırladık.

Bilindiği üzere Metaverse kavramı Facebook ile birlikte Dünya gündemine girdi ve tazeliğini, gelişimini sürdürüyor. Kripto dünyasında ise Metaverse hızla sahiplendi ve kripto varlıklar arasında bir anda yayıldı, popülerliği pik yaptı. Bir kripto para birimi araştırması yapılırken Metaverse özelliği var mı yok mu bu sorgulanıyor. Yükselişi oldukça hızlı olan Metaverse kripto varlıklara ciddi bir ilgi olduğu  gözlemleniyor.

Şu günlerde popüler kripto varlıklardan biri olan STEPN GMT coin Metaverse hakkında bilinenleri özet halinde anlaşılabilir şekilde kısa kısa sizler için yazdık.
 

STEPN GMT coin nedir?


Bir oyun olarak piyasada kullanımda olan STEPN, ekosistem olarak sağlıklı yaşam vaadediyor. Bunun dışıunda yer alan ayrıntılar yatırımcısının pek ilgisinde değil. Oyunu oynayanlar için hariç. GMT coin oyun içerisinde kullanılıyor. Deneyimlemek isteyenler STEPN resmi internet sitesi üzerinden daha fazla bilgi edinebilirler.

GMT coin neden yükseliyor?

GMT coin USDT tarafında kuvvetleniyor. Bir Metaverse kriptosu olan GÖT coin son 10 günde rekor yükseliş gösterdi. Şuan en yüksek seviyesinde. Geride bıraktığımız 48 saat içinde yükseldikçe yükseliyor. 10 günlük süreçte yüzde 400 üzerinde bir değer kazanan GMT coin, 1 Nisan 2022 tarihinde BTC, ETH ve diğer alt coinler kırmızıya dönerken yeşil kaldı ve artmaya devam etti. Önü açık, yorumlar güzel.. GMT coin yorumları olumlu ve yükselişin süreceği yönünde.

GMT coin ne kadar, kaç USD? (Dolar)

GMT coin satın almak isteyenler pek çok kripto para borsası üzerinden kolayca bu kripto varlığa yatırım yapabilir. 1 Nisan son yükselişlerle birlikte 1 GMT kaç dolar oldu sorusunun yanıtı ise: 1 GMT 2,87500 Dolar seviyesinden işlem gördüğünü söyleyebiliriz.

STEPN GMT coin son 24 saatlik grafiği

CoinMarketCap verileriyle GMT Fiyat Canlı Veri

Bugünkü canlı STEPN GMT fiyatı , 24 saatlik işlem hacmi 5.258.178.501 USD ile 2,92 USD'dir. GMT'mizi gerçek zamanlı olarak USD fiyatına güncelliyoruz. STEPN son 24 saatte %60 arttı. Mevcut CoinMarketCap sıralaması 1.752.585.877 USD canlı piyasa değeri ile 64. sırada. 

GMT COIN HABERLERİ
 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum