Metaverse projesi STEPN GMT fena patladı! GMT coin yüzde 100 sıçradı, geleceği nasıl?

Ünlü Metaverse kripto projesi STEPN GMT coin bu sabah rokete bağladı ve yüzde 100 yükseldi. Peki STEPN (GMT) fiyatı ne kadar oldu? GMT geleceği, grafik ve yorumlar ne gösteriyor?

Metaverse projesi STEPN GMT fena patladı! GMT coin yüzde 100 sıçradı, geleceği nasıl?
Editör: Mertcan BUDAK
30 Mart 2022 - 09:36 - Güncelleme: 11 Nisan 2022 - 16:52
Metaverse çılgınlığı katlanarak sürerken, piyasada pek çok metaverse kripto paralar piyasaya sürülüyor. Diğer taraftan işlem gören, borsalarda coşturan metaverse projelerine STEPN GMT coin de eklendi. Bu sabah büyük bir sıçrama gerçekleştiren STEPN GMT Metaverse kripto varlığı merak ediliyor. 

Dünya, Rusya Ukrayna savaşında hemen her açıdan kıstırılan Rusların kripto hamlelerini konuşurken, Metaverse cephesinde yenilikler, sıçramalar yüksek kazançlar devam ediyor. 0 Mart 2022 STEPN GMT coin geleceğini etkileyecek kritik bir sıçrama bugün gündemde. Metaverse STEPN GMT kripto varığı yüzde 100 üzerinde çok sert bir sıçrama ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.

Oyun alanında önemli bir Solana projesi olarak dikkatleri üzerine çeken STEPN GMT Metaverse coin, yürüyerek, koşarak jetonlarını kullanabiliyorlar. İklim değişikliği başta olkmak üzere Dünya insanlarının daha fazla sağlıklı bir yaşam sürmesini amaçlayan Web 3.0 için çalışmalarını yürüten bir topluluk. Henüz genel beta aşamasında olan STEPN GMT, teknik raporların değişikliğe uğrayacağı kaydediliyor.

Ünlü Metaverse kripto varlığı STEPN GMT, token dağıtımı ve hak kazanma programı bulunuyor. STEPN üzerinden bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Güne yükselişle başlayan STEPN (GMT) coin rekor bir yükseliş gösterdi. Piyasada en yüksek sıçramayı yapan GMT token, bugün en düşük 1,1292 Dolar seviyesinden aniden 1,7798 Dolar seviyelerine kadar yükselmeyi başardı. Haberimizin hazırlandığı sırada ise GGMT coin fiyatı 2,11 Dolar seviyesinden işlem görüyordu. STEPN GMT ile alakalı geleceği, yorum ve analizler merakla takip edilmeye başlandı.

metaverse stepn gmt token grafik
Haberlerimizi FacebookTwitter hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum