Bu iki kripto para 7 gündür yükseliyor! GMT coin, ZIL coin rokete bağladı...

Kripto para piyasalarında bugün GMT coin ve ZIL coin günü. 7 Gündür yükselişini sürdüren bu iki kripto para adeta rokete bağlamış durumda. Yatırımcıya yağıyor...

Bu iki kripto para 7 gündür yükseliyor! GMT coin, ZIL coin rokete bağladı...
Editör: Mertcan BUDAK
30 Mart 2022 - 14:28 - Güncelleme: 11 Nisan 2022 - 16:51
Metaverse GMT coin ve ZIL coin 30 Mart tarihinde rekor sıçramalar ile yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor. Tam 7 gndür kesintisiz yükseliş gösteren GMT ve ZIL kripto varlıkları yatırımcısını uçurmaya devam ediyor. Hanesine kar yazan bu iki kripto para, piyasada en fazla değerlenen ikili oldu.

Kripto paralarda yukarı yönlü hareketler devam ederken bu iki kripto para aldı başını gidiyor... 30 Mart günü sert yükselişle yüzde 50 üzerinde sıçrayan iki kripto para büyük dikkat çekti. Bu iki kripto para da son 7 günde rekor bir artış gösterdi. Gözler Zilliqa (Zil) ve ünlü Metaverse kripto varlığı olan STEPN (GMT) coin üzerine bir kez daha çevrilmiş durumda. 

Türkiye'de yatırımcı kitlesi büyüyen, Rusya ile farklı bir arayış içine giren kripto paralarda Metaverse çılgınlığı sürüyor. Günün en yüksek sıçrayışını gerçekleştiren GMT coin olurken, hemen peşinden Zilliaq (Zil) coin ekosistemi geldi.
 

Metaverse GMT coin çok sert sıçradı...


Oyun alanında gerçekleştirdiği yatırım ve girişimle adını öne çıkartan ünlü metaverse kriptosu STEPN GMT coin, son 24 saatte yüzde 100 üzerinde bir artış yaşadı. 2 Dolar üzerinde işlem gören ve sonra gerileyen GMT coin, son 7 günlük dilimde ise yüzde 180 üzerinde bir değer artışı göstermiş oldu. Yönü yukarı olan GMT coin geleceği çift hanelerin bir anda geleceği iddialar arasında.
 

Metaverse projesi STEPN GMT fena patladı! GMT coin yüzde 100 sıçradı, geleceği nasıl?
stepn gmt coin son 24 saatlik grafik


Zil coin ekosistemi coşmaya devam ediyor...


Günün ikinci en fazla yükselen kriptosu olan Zilliqa Zil coin rekor kırmaya devam ederken, 50 Dolar üzerinde tutunmaya çalışıyor. Son 24 saatte yüzde 50 üzerinde değerlenen ZIL coin, son 7 günde ise yüzde 230 değerlendi.
 

Zilliqa (ZIL) coin çok sert yükseldi! ZIL yüzde 90 üzerinde arttı! Yatırımcısı uçuyor...


zilliqa zil coin son 24 saatlik grafik