Doge yeniden düşüşe geçti! 4 Haziran Doge coin yorum

Elon Musk'ın sabah operasyonu sonrasında, piyasada oluşan genel düşüşten Doge coin'de nasibini aldı. -%11 değer kaybeden Doge geleceği ne olacak? İşte, 4 Haziran Doge güncel verileri.

Doge yeniden düşüşe geçti! 4 Haziran Doge coin yorum
Editör: Mertcan BUDAK
04 Haziran 2021 - 15:56
Neredeyse tüm grafiğini manipülasyonlara dayandıran ve piyasada "shit" coin olarak adlandırılan Doge, güne düşüş ile başladı. SpaceX CEO'su Elon Musk'ın BTC tarafına yazdığı olumsuz yazılar sonrası piyasanın neredeyse tamamının girdiği kırmızı havaya Doge'de katıldı.

Peki, Doge coin geleceği ne? Doge coin kaç dolar? İşte, 4 Haziran Doge coin güncel verileri ve teknik analizi.

Doge yorum - Doge coin grafikDoge coin 4 Hazran günü için neredeyse bir haftanın en yüksek seviyelerinde işlem gördü. Sabah saatlerinde piyasanın genel düşüklüğüne kapılan Doge, 0,42 dolar seviyelerinden 0,36 dolar seviyelerine kadar gerileyerek gün içerisinde -%11'e kadar değer kaybetti.

4 Haziran tarihinde Doge coin en düşük 0,35 dolar en yüksek ise, 0,40 dolar seviyelerinde işlem gördü. Doge coin günlük işlem hacmi ise, 1,926,103,988.68 dolar bazında görüldü.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Elon Musk, Kripto manipülasyonlarına devam ediyor! C.U.M mesajı sonrası piyasa kırmızıya döndü

GXS coin yorum - GXS olumsuzluklara rağmen yeşil yakmaya devam ediyor

Shiba Inu (SHIB) coin yeniden yükselişe geçti! 3 Haziran Shiba yorum
Doge coin alınır mı? Doge coin teknkik analizi


FXTurkey adlı kullanıcının Doge grafik yorumuBu coin için indirimli fiyat bekliyoruz.

NOTLAR:

- Tüm işlemlerimiz istediğimiz işlem alanında gerçekleşecek sinyal ile yapılmaktadır. Bir yatırımcı olarak kendi işlem sinyallerinizi test etmeli ve geliştirmelisiniz.
- Sadece fiyat alana geldi diye işlem kesinlikle açılmamaktadır. Bu, her analizin işleme dönüşmeyebileceği anlamına gelmektedir.
- Analizler işlem fikirleri olup sizlere sinyal sağlamak amacı taşımamaktadır. Bu sebeple, stop neresi?, işlem aktif mi?, şimdi alalım mı, satalım mı? vs. soruların ilerlemenize katkısı olmayacaktır.
- İlgili analizi işleme çevirip küçük miktarlarda getiriler elde etmeye çalışmak yerine analizleri inceleyip kendinize bir şey katmaya, ilerleyip yol almaya çalışmanızı tavsiye ederiz.


"Bu sayfada yer alan hiç bir grafik, çizim ve açıklamalar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, SPK tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır.
Bu alanda yetkilendirilmiş kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu web sitesinde bulunabilir. İlgili internet sitesi hesabı bir yatırım kuruluşu değildir.
Bu hesap herhangi bir varlık için alım/satım yönlendirici nitelikte tavsiye veya yorum niteliğinde paylaşımda bulunmamakta, sadece teknik analiz eğitimi amacı taşıyan grafikler paylaşmaktadır.
Bu paylaşımlar alım/satım için bir tavsiye veya yorum olmadığı için gerçek hesapta kullanılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir"

Saygılarımızla...

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum