Doge coin yükselişi devam edecek mi? 25 Haziran güncel Doge yorum

Neredeyse 23 Haziran tarihinden bu yana yükselen trendini an itibarı ile düşüş ile noktalandıran Doge coin ne olacak? Yerli borsada listelenme haberi piyasayı etkiler mi? İşte 25 Haziran güncel Doge verileri.

Doge coin yükselişi devam edecek mi? 25 Haziran güncel Doge yorum
Editör: Mertcan BUDAK
25 Haziran 2021 - 13:18
Doge coin 23 Haziran tarihinde girdiği yükseliş trendini haftanın son gününde düşüş rotasına çevirdi. Özellikle yerli yatırımcıların Doge coin'in Türkiye'de faaliyet gösteren kripto borsalarından birinde listeleneceği haberini dört gözle beklemesi sosyal medyada gündem oldu. Çoğu yatırımcıya göre, Doge'nin listeleneceği Türk kripto para borsasının piyasada en ufak bir oynama bile yapmayacağını savunuyor. Öyle ki, hali hazırda yatırım hacmi oldukça düşük olan bu yerli borsalarda listelenen coinler piyasada el ile tutulur herhangi bir değişiklik göstermemiştir. Peki, Doge coin düşüşü nereye kadar sürecek? Doge kaç dolar olacak? İşte, 25 Haziran güncel Doge verileri ve kullanıcı grafik çalışmaları.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Chiliz (CHZ) coin yorumlar - CHZ 23 Haziran'da %18 değer kazandı!

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!


Doge coin kaç dolar? Doge grafikDoge coin, hafta ortasında 0,16 dolar seviyesinden yükselerek 25 Haziran tarihine kadar yükselişini sürdürmüştü. Günü 0,26 dolar seviyesinden açan Doge, sabah saatlerine kadar yükselişini sürdürerek 0,28 dolar seviyelerine kadar ulaştı. Bu noktadan sonra düşüş grafiği çizmeye başlayan Doge, yazımızın düzenlendiği dakikalarda 0,25 dolar seviyesine kadar geriledi.

Doge coin 25 Haziran tarihinde en düşük 0,25 dolar en yüksek ise, 0,28 dolar seviyelerinden işlem gördü. Doge coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 1,188,914,448.29 dolar gibi ciddi bir sayıya ulaşmış durumda.

Doge coin geleceği - Doge analiz

Buka adlı kullanıcının Doge coin grafik yorumu.Grafik tamamen eğitim amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Elliott dalga sayımıma göre C düzeltme dalgası içindeyiz. Bunun da bir "Ending Diagonal" formasyonunda (C-C-C-C-C formülüyle) oluşmasını bekliyorum.
C tepe noktasına ulaştıktan sonra, ana düşen trenddeki son impuls dalgası olan 5'in başlayacağını ve bu aşamadan sonra birkaç gün daha düşüş gerçekleşeceğini düşünüyorum. YTD.

Haberlerimizi FacebookTwitter hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum